Обновено
Nichrome Игла Совет, Концизен Микробиологија Inoculating Игла, Лабораториски Материјали Мали за Експеримент Рачна Работа за на Училиште, Производство

Nichrome Игла Совет, Концизен Микробиологија Inoculating Игла, Лабораториски Материјали Мали за Експеримент

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 220.56

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микробиолошка откривање, мобилен микробиологија, молекуларна биологија, итн.Се применува за хемиско тестирање, научни експерименти, образование, настава, итн.На inoculating јамка е најчесто се користи алатка за култура. 50 компјутери сет може целосно да ги исполни вашите квантитет треба добро.Функција : 1. На inoculating јамка е најчесто се користи алатка за култура.2. Широко се користи во многу области како што се микробиолошка откривање, мобилен микробиологија, молекуларна биологија, итн.3. Се применува за хемиско тестирање, научни експерименти, образование, настава, итн.4. 50 компјутери сет може целосно да ги исполни вашите квантитет треба добро.5. Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Спецификација : Предмет Тип : Inoculating Loop Material : Nichrome.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листата : 50 x Inoculating Јамка.

Повеќе детали

Item Type:
Inoculating Loop
Material:
Nichrome
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
50 x Inoculating Loop :

Слични производи во категоријата

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Црна Пак Сигнали Собранието Светла со Јасни Објектив за 2018 ХОНДА CBR300 R.Го заменува ОЕМ Де

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултрависо

✿【Висок Квалитет на Звукот】HIFI квалитет на звукот безжична Bluetooth звучници, полн фреквенција внатрешни

Лесен за користење : висока чувствителност и стабилност, ниска потрошувачка на енергија.Friendly и удобен, б

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

Издржливи надворешен дијаметар : прибл 7 мм; Внатре дијаметар : прибл 4.6 mm.Одличен подарок за сите топката

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

3.3 ft Бела Микро USB Полнач за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купу

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Не само еден клип, но исто така и внатрешна декорација.Тоа е многу корисна алатка кога ќе сакате да се зе

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

2 ПАРЧИЊА Motor To Go Мотор LED Задни Пак Сигнали Собранието Blinkers Индикатори за 2005 година ХОНДА CBR125 R...

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Scroll