Обновено
freneci Јасно Акрилик Екранот Стојат за Кристал Топки за Голф Топка за Бејзбол Мермерните Јајце Сфера Загатка Топки - Среден

freneci Јасно Акрилик Екранот Стојат за Кристал Топки за Голф Топка за Бејзбол Мермерните Јајце Сфера Загатка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

Квалитет на материјалот : кристално сфера застане е направена од акрилик, дебели и цврсти.Употреба : на trapezoid кристална топка носител е добра екранот се залагаме за кристална топка, и погодна за фотографија, дома декор, награда база.Убав подарок : ставете ја вашата кристална топка во добар натпревар, или да ги купите овие кристална топка основи за вашите пријатели, колеги и семејството.Акрилик кристална топка екранот стојат, 3 големини по желба.Карактеристики : јасно топката екранот стојат со camber конкавна, нема меурчиња, без нарушувања, не parti-боја, без содржини.Опис : - Акрил кристална топка екранот стојат, 3 големини факултативна - Квалитетни материјали : кристално сфера застане е направена од акрилик, дебели и цврсти. - Употреба : на trapezoid кристална топка носител е добра екранот се залагаме за кристална топка, и погодна за фотографија, дома декор, награда база. - Карактеристики : јасно топката екранот стојат со camber конкавна, нема меурчиња, без нарушувања, не parti-боја, без содржини. - Убав подарок : ставете ја вашата кристална топка во добар натпревар, или да ги купите овие кристална топка основи за вашите пријатели, колеги и семејството.Спецификација : - Материјал : Acrylic Size Табела : Мали - Дното дијаметар : 4.6 cm/1.8 инчен; Горниот внатрешен дијаметар : 2cm/0.79 inch Medium на Дното дијаметар : 6cm/2.36 инчен; Горниот внатрешен дијаметар : 3cm/1.18 inch Large на Дното дијаметар : 7.5 cm/2.95 инчен; Горниот внатрешен дијаметар : 4cm/1.57 inch Thickness : 3mm Package Вклучува : 1 Парче Акрилик Кристална Топка Екранот Base Note : дозволете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 3" H x 2.75" W x 4" Д мери до најблискиот .25".ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 3" H x 2.75" W x 4" Д мери до најблиск

Големина : 78*20*42cm,ве Молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалитет

1 Направени од квалификуван ABS & Акрилик материјал, тоа е сигурен и издржлив 2 Специјално дизајнирани за з

4 pack 4 inch4 инчен,вертикална висина, најдобро за објекти со висина од 2.5 инчен 8,5 инч.Класична црна екранот с

Дакота Бран со Дрвени Mallet е Prairie серија троседот со целосна должина, целосно тапациран назад нуди доброт

8.8" 4044g Полиран Polychrome Џаспер Стојат Екранот Мадагаскар.Сосема Нов И Висок Квалитет.Опис на производот : Ite

Скала Екранот Стојат Функција : се Користи за приказ и организирање на мали предмети, toiletry или козметика

Изграден со тешки елоксирани алуминиумски extrusions, челик shelving хардвер, и 1 / 4 плоча стакло.Лизгачки калено

Вкупната Големина : 18 1 / 2"W x 17"H.Овој приказ столб обезбедува елегантен презентација за скапоцени колекци

Дакота Бран со Дрвени Mallet е Prairie серија троседот со целосна должина, целосно тапациран назад нуди доброт

Место на готовиот производ на вашиот вклучена маса на вашата свадба прием за лесен пристап и совршен фо

Секој Пакет содржи сет од 6 Risers 2 на Мали : 3 x 3 x 3 Инчи 2 на Среден 4 x 4 x 4 Инчи 2 на Големи 5 x 5 x 5 Инчи.Акрилик Де

Убаво дизајниран екранот стои дека се соодветни за домови, бизнис, или во салонот употреба.Прави одличн

Големина на : 80*20*20 см,ве Молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квал

Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме преку емаил.Ѕидот монтирани долна облека екранот с

Иновативни изградба обезбедува 360° јасен преглед за вас.Капакот дизајн е погодно за краен корисник за о

Овие се прикаже кутии за нешто што сакате да се прикаже, ги зачувате вашите уметнички материјали, колекц

Хем застане за да го издлаби hams на коска (шпански Serrano, Iberico или италијански Пршута).Оваа шунка носител е п

Fixture Displays Бела Slatwall Екранот Countertop Рек ПОП ПОС Мало Застане.Оваа countertop екранот е добро направена со екстр

100% сосема нов и висок квалитет на прстен застане.Одлична изработка, лесно и полетување.Материјал : Пласт

Дакота Бран со Дрвени Mallet е Prairie серија троседот со целосна должина, целосно тапациран назад нуди доброт

Scroll