Обновено
U-M pulabo Шупливи Овална Смола Коса Клип Hairpin Жените Barrette Headwear Подарок - Темно Greenbeautiful

U-M pulabo Шупливи Овална Смола Коса Клип Hairpin Жените Barrette Headwear Подарок - Темно Greenbeautiful

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1615.20

Пакетот Вклучува : 1 x Hairpin.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Големина : 6cm x 3cm/2.36 х 1.18 (Прибл.).Лесно да се клип на коса како убава декорација.Карактеристики : Шупливи Овална, Косата Додаток, Подарок.Големина : 6cm x 3cm/2.36 х 1.18 (Прибл.)Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

За свадби, proms, партии или други специјални прилики.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата

73 inch Package Вклучува : 6 Парчиња Жените Опаѓањето на Ноктот Clip Note : Светлина и различни монитори може да пред

20pcs фендер лагер под закрила wheelhouse лагер завртка гром може да работи одлично и како замена завртки / завр

Квалитетот Мода Коса Додатоци за Секојдневна облека.Удобно & Издржливи 6 Парчиња Вклучени.Прибл.Големи�

Висок Квалитет на Материјалите : Нашата коса ноктот клипови се направени од electroplated висок квалитет на ци

1 парче Мода Класичен Plaid Коса Лакови Со Клип Daisy Лента Лакови За Девојки Партија Оркестарот Подароци Headwe

На hairpin има силна потпора и е многу погодна како Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, Денот �

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

✿Вредност Пакет : 5 КОМПЈУТЕРИ Klein Blue Star Дело Шноли,како што е прикажано на сликата ✿Премиум материјал : �

Предмет Тип : Headwear.Пол : Жените.Тип : Barrettes.Стил : Мода.Шаблон Тип : Флорални.Предмет Тип : Headwear Gender : Women Type : Ba

Идеален за облекување дневно, Bling Bling за празници, особено за свадба или партија.Исто така идеална украс �

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Материјал направени на добар квалитет на алуминиум, electroplating процес, не е лесно да се бојата, тие се цврс�

Одлично да се користи : овие мини коса ноктот клипови е совршен за лесно updos, и sectioning косата стил,одлична �

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 12 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!С�

2 парчиња / 1 пар како што е прикажано на сликата.за младите девојки.Децата косата клипови за Деца клип к�

Вредност Метал Snap Коса Клипови во Собата : сет содржи 100 парчиња на косата клипови во вкупно, вклучувајќи

Зоолошката Градина Ѕверот, Сигурен, Храбар, Elegent Ти.Accessorize Жив, светла и забава прилог на секоја девојка �

Оваа блескава коса клип е луксузен секојдневниот мора да се има; Шик кој ќе ве однесе од ден во ноќ.Внима�

Scroll