Обновено
Крстот Бод Ткаенина, JUSTDOLIFE 14 Смета Aida Крпа Крстот Бод Крпа Везови Крпа 59 X 39 за Дома, DIY Везови Оркестарот (Бела)...

Крстот Бод Ткаенина, JUSTDOLIFE 14 Смета Aida Крпа Крстот Бод Крпа Везови Крпа 59 X 39 за Дома, DIY Везови Оркестарот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76

※Везени Крпа Големина 150 x 100cm / 59 x 39in е општ големина на JUSTDOLIFE Везови Aida Крстот Бод Крпа, голема големина може да обезбеди повеќе видови на везови, и вие исто така може да се сече со ножици за повеќе size да се грижиме да го работи. ※Специфични Карактеристики Механички gridding процес, јасно мрежа, уредни и стандард, лесно да се скица, трајни и дише; JUSTDOLIFE Крстот Везови Ткаенина е направен од целулоза да облик, површина е фиксна со целулоза, која е погодно за везови.Зошто да изберете JUSTDOLIFE 14 Смета Aida Крпа Крстот Бод Ткаенина за Дома, DIY Везови Оркестарот?.Извезена Крпа Големина 150 x 100cm / 59 x 39in е општ големина на JUSTDOLIFE Везови Aida Крстот Бод Крпа, голема големина може да обезбеди повеќе видови на везови, и вие исто така може да се сече со ножици за повеќе size да се грижиме да го работи.Широка Примена JUSTDOLIFE Крстот Бод Ткаенина е голема за да DIY свој занает крпа за рачна ташна, шапка, везови крстот бод, која е погодна за игла везови, висат вез, крстот бод и машина везови.Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакетот вклучува само 1 крстот бод облека, крстот бод алатки не се вклучени.Силна 3 D touch Чувство, тоа е мека и лесно да се чисти.Таму е малку рефлексивни боја под светлината, се појави бебе сина или бебето виолетова, всушност крстот бод ткаенина е бела боја.Специфични Карактеристики Механички gridding процес, јасно мрежа, уредни и стандард, лесно да се скица, трајни и дише; JUSTDOLIFE Памук Крстот Везови Ткаенина е направен од целулоза да облик, површина е фиксна со целулоза, која е погодно за везови.※Широка Примена JUSTDOLIFE Крстот Бод Ткаенина е голема за да DIY свој занает крпа за рачна ташна, шапка, везови крстот бод, која е погодна за игла везови, висат вез, крстот бод и машина везови.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Wedgewood Сина е најблиску до "Antiqued" нијанси на DMC боја 799 Рачно боени 14Каратно Aida ~ Убава marbled дизајн во секоја

Aida крстот бод ткаенина Везени ткаенина, меки и удобни, перат и носатотпорни, лесно да се направи вашиот с

Боја и DMC конец во боја броеви се исти.По завршувањето на везови, отстранување на позиционирање линија и

100% Памук.Направен од 100% Памук, Тоа е ниту премногу тешко, ниту премногу нежно, силно чувство на допир, доб

Крстот бод крпа големина : на платно е 18 x 12 инчи (Lx W).Aida крпа листови се доволно големи за бода, да се намал

Chamois се потемни и посветли нијанси на DMC боја 950 Рачно боени 22 Каратно Aida ~ Убава marbled дизајн во секоја од о

Преднамалување на 11 CT aida ткаенини изработени од 100% чист памук 11 дупки по инч.Големина : 29"W x 39"L (75см x 100cm).Б

Материјал : лен везови ткаенина е направен од чист памук, што е чисто природен и безбеден, убава и јасни,

* Материјал : Памук Одлично за уметности & занаети, шиење проекти, оркестарот, свадба декорации, надвор во

Солено Море, Воздух е најдобар во споредба со DMC бои 826 и 825, со некои светлината се додава во!.Рачно боени 1

Крпа.Одлично за уметности & занаети, шиење проекти, оркестарот, свадба декорации, надвор во дворот и пове

Направен од 100% Памук, Тоа е ниту премногу тешко, ниту премногу нежно, силно чувство на допир, добро се спр

Scroll