Обновено
Потекло DENTASTIX Третира за Мали/Средни кучиња, 15-40 lbs.

Потекло DENTASTIX Третира за Мали/Средни кучиња, 15-40 lbs.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 196.80

Содржи еден (1) 14.1 оз. 25-count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕКЛО DENTASTIX Тројно Дејство делува како куче здив два кој работи на чистење на заби и freshen здив, и има клинички докажано текстура која го намалува плак и забен камен израстоци.Нашето стоматолошко лекување на стапчиња имаат X-форма дизајн и се специјално наменети за мали или средни кучиња тежина од 15 до 40 кг.Се хранат еден ПОТЕКЛО DENTASTIX Орална Грижа, Лекување секој ден за максимална корист на оралната хигиена.ПОТЕКЛО DENTASTIX Стоматолошки Chews функција вкусна оригиналниот вкус на пилешко со стоматолошки третира вашето куче навистина ќе уживате.Лекување на вашето куче да се ПОТЕКЛО DENTASTIX Мали/Средни Стоматолошки Третира за кучиња, совршен оброк кој додава вкусно пилешко со вкус поттик за вашето куче е орална нега рутина.Формулиран за мали и средни кучиња, на гумени текстура и уникатни X-форма дизајн во овие здрави куче третира е клинички докажано за намалување на плак и забен камен израстоци, па се третираат време е дел од здрава забна грижа рутина која ви помага да се промовира кучешки на оралното здравје, премногу!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

✿✿【Прилики】 : Секси flowy цврста активна носат, лабава еластичен резервоарот врвот slouchy маици блуза за ж

✿【Висок Квалитет на Звукот】HIFI квалитет на звукот безжична Bluetooth звучници, полн фреквенција внатрешни

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : XHM404 Регулаторот 2 Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3 Модератор на владата : PWM мод

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

Заменлив Главата Дискови за ПредСетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и ви

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклу

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

'Јамка Закачалка, Вртливата, Прилагодлив Бенд, Цевки Големина (Во.) 21 / 2, Род Големина 3 / 8 Во., Max.Оптоварува

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

Заменете JVC ТВ Далечински Управувач RMTJR01 Лесен за употреба,само инсталирајте нови батерии може да работ

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

Не само еден клип, но исто така и внатрешна декорација.Тоа е многу корисна алатка кога ќе сакате да се зе

Scroll