Обновено
Памук Унисекс Бебе Шамија Сет од 3 Бои за Новороденчињата & Доенчиња Бебе Момчиња Девојчиња

Памук Унисекс Бебе Шамија Сет од 3 Бои за Новороденчињата & Доенчиња Бебе Момчиња Девојчиња

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 168.00

100% Памук. ✅КВАЛИТЕТ – Мека дише 100 % органски памук крпа, удобно на допир, удобно да го користите. ✅ЗА СЕКОЈ ПРИЛИКИ - Симпатична дизајн бебе носат капи за дневно-фустан, sleepsuit , дома-се носат надвор , забава , роденден , фотографија, одмор, новородените подарок. ✅ЛЕСНО ГРИЖА - Нашето бебе производи машина се перат. ✅МЕКА –Мека, дише ,сите круг грижи за бебето е нежна кожа. ✅МУЛТИ-USE - Шамија bibs работат одлично за фаќање и апсењето лига од teething, храна, плукаат и повеќе.Тие, исто така, направи големи мулти-цел за бебе washcloths или партали да се исчисти малку мензи.Совршен бебе bibs, burp облека, избрише облека бебе плукаат до партали за новороденчињата и доенчињата.Одличен 100% памук производи, Мојот Памук Бебе имаат следниве карактеристики : Нашите производи се совршени за вашиот малку еден на кожата.Производи не се вклучени било harmfull материјал.Удобно и мека за бебиња.Се многу меки и чувствителни се Одржи убаво преку повтори перења уникатен и симпатична дизајни Совршен подарок за бебиња.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако имате било какви прашања кога се прима нашето бебе мечка уво шапка, ве молиме контактирајте со нас и

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење 100% памук.Време на круграмо деколте за полесно о

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Симпатична и елегантен creeper за вашиот

52" Sleeve : 19cm / 7.полиестер.95" Големина : XXXL НАС : 14 Биста : 118cm / 46.09" Рамо : 45см / 17.46" Sleeve : 21cm / 8.жените половинат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.СТИЛОТ [БЛАГОДАРНОСТА

Scroll