Обновено
Косата Clippers за Мажите, FACEBOX Професионални Коса Тример Нула Gapped Cordless Брада Тример за Мажи Т-Сечилото Тример Фризура & Чешлање Комплет за Мажи со LED Дисплеј

Косата Clippers за Мажите, FACEBOX Професионални Коса Тример Нула Gapped Cordless Брада Тример за Мажи Т-Сечилото

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

【Широка Примена】 : Т форма trimmers не само што се користи за сечење на вашата коса,но исто така се користи за отстранување на вашата брада,коса, под твоите раце , вашите раце,нозе,или вашето тело косата,тоа е широко се користат за мажи жени деца или стари лица.Со едно-копче дизајн,и почетник или професионална берберот може да најдете лесен за употреба.R-во облик на остар агол дизајн, безбедно, остар и не се заглавени на косата.Нашите T Нож Тример Карактеристики : .Висока-брзина моќен мотор Долг животен век, литиум јонска батерија. 【Cordless USB Полнење Дизајн】 - 1500m Ah Литиум-јонска батерија испорачува над 180 минути од нонстоп се кандидира време; трошоци за само 2 часа.Ве молиме масло на сечилото секој пат кога ќе го користите. 【USB Полнење Поддршка】 : На outliner тример е дизајниран со corded&cordless полнење начини,дизајниран за лесно бледнее и bleading,на cordless дизајн е conveient за вас да се носат со текот на вашето патување или за домашна употреба без преземање на ризик да излезе за сечење на вашата коса или брада.Можете да одиме подалеку од полначот при користење на максимална мобилност и погодност.R-во облик на остар агол дизајн, безбедно, остар и не се заглавени на косата со Голема брзина моќен мотор Долг животен век, литиум јонска батерија LED моќ екранот, секогаш се знае, моќ Погодна за мрсна глави, трим и обликувана фризури USB брзо полнење Ергономски дизајн + стилски дизајн : мали тело, лесен за чистење : стилски, ергономски дизајн Ниско ниво на бучава : намалување на шумот, намалување на бучава.Може да се одржи на косата clipper за долго време, но на вашата рака и рака не се чувствуваат болно.LED моќ екранот, секогаш се знае, моќ. 【Лесно да се одржи и да го користите коса clipper】- косата clipper&тример тежина само 208g и големината е 15.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклу

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : XHM404 Регулаторот 2 Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3 Модератор на владата : PWM мод

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултрависо

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

Овој Пакет Содржи : ултратенок Безжична Тастатура за Случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 Инчен 2019 НОВ МОДЕЛ Без S Pen Мо

3.3 ft Бела Микро USB Полнач за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купу

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држ

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

Заменете JVC ТВ Далечински Управувач RMTJR01 Лесен за употреба,само инсталирајте нови батерии може да работ

Scroll