Обновено
Meiko 9531745 Грејач, Свиткана, 208V, 6Kw

Meiko 9531745 Грејач, Свиткана, 208V, 6Kw

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 9050.64

Вистински ОЕМ замена дел.Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Meiko 9531745 Грејач, Свиткана, 208 V, 6 Kw Вистински ОЕМ замена дел Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да најголемите мијат-up систем во светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински оем замена дел.Џексон е производител на комерцијални јадење машини за службата за храна инду�

Вистински ОЕМ замена дел.Meiko произведува warewashers за комерцијални клиенти кои се движат од мали dishwashers да н

Вистински оем замена дел.Џексон е производител на комерцијални јадење машини за службата за храна инду�

Вистински ОЕМ замена дел.Stero беше основана над 60години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и пр

Вистински ОЕМ замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Вистински ОЕМ замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Пакет Димензии : 7.0" (L) x 6.0" (W) x 24.0" (H).Пакет Тежина : 1.2 lbs.Пакет Количина : 1 Земја На Потекло : Мексико.Шампион

Вистински ОЕМ замена дел.Insinger Машина Компанија е на водечките работ на комерцијални машина за миење сад

Вистински ОЕМ замена дел.Шампион Moyer Diebel производители низа на разноврсна комерцијални пример, перење �

Вистински ОЕМ замена дел.ЏетTech гради dishwashers за службата за храна индустрија вклучувајќи ги и под контра,

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : A103243 Објектот Пакет Димензија : 8.0" L x 7.0" W x 25.0" H Точка Пакет Тежина : 1.4

Вистински ОЕМ замена дел.Во пејач Машина Компанија е на водечките работ на комерцијални машина за миење

Вистински ОЕМ замена дел.Stero беше основана над 60години во ресторанот всушност мека на Сан Франциско и пр

Вистински ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 9 H x 5 L x 6 W (инчи).Пакет Тежина : 0.4 фунти.Земја на Потекло : сад.Џек

Тип На Производ : Машина За Миење Садови.Објектот Пакет Димензии : 7.0 " L X6.0 " W X24.0 " H Точка Пакет Тежина : 5.1 Lb

Вистински оем замена дел.Fagor индустриски нуди индустриска опрема за колективно угостителство печки, го�

Scroll