Обновено
Naisde Електрични Shavers Водоотпорен Вртливи Електрични Жилет Полнење Електрични Жилет со Led Дисплеј Сина,Производи за Нега на

Naisde Електрични Shavers Водоотпорен Вртливи Електрични Жилет Полнење Електрични Жилет со Led Дисплеј Сина,Производи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 799.20

Електричен жилет може да миење на целото тело со вода, отворете нож покрие со едно копче, брзо се измијат, и да работат со една рака повеќе мирно.Интелигентни анти-малку брада, smart sensor статус на батеријата, може да се задржи на моторот работи stably дури и кога батеријата е на ниско ниво, како и ефикасно да се спречи краен случај и брада.Електричен shavers со три-раководител лебди дрво систем за длабоко отсекува на е тешко да се избричат области како што се брадата.Електричен жилет му одговара на лицето контури elastically во повеќе насоки, со ново искуство на брза чиста и удобно.Влажни и суви двојна цел, сува бричат, како сакате, пена влажни бричат, секој избричат е задоволство патување.Опис : електрични shavers со три-раководител лебди дрво систем за длабоко отсекува на е тешко да се избричат области како што се брадата.Електричен жилет му одговара на лицето контури elastically во повеќе насоки, со ново искуство на брза чиста и удобно.Со pop-up sideburn нож, вие само треба да притиснете надолу нежно, и на ножици може да се појави надвор, што го прави лесно да се создаде форма на sideburns и брада. (Долга брада е исечените со sideburn и потоа избричи) .Карактеристики : Електрични Razor-Боја : Сина-Материјал : ABS-Size : 16x6x5cm/6.3x2.4x2inch Power снабдување на владата : USB rechargeable Battery капацитет : 600 m Ah Charging време : 1.5 hours Use време : 90 min Product напон : 100-240v Product моќ : 5w 1 * Електрична Shaver1 * Чистење Brush1 * USB Полнење Cable1 * Заштитни Cover1 * Прирачник за Корисникот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полно тело, се мијат, 4 D удобно дрво, V облик на подвижна глава двоен прстен еластичен нож нето, совршено с

Тоа исто така може да се користи за отстранување на косата за девојчиња, нежно, без повреда на кожата, по

Ntelligent бричење и дрво систем,Стилски Изглед.Двоен прстен дрво нож нето,Три глави Независни Лебди Хлапак.

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【Прецизни И Безболна Бричење】на брзината На моторот е до 6600rpm, два пати на други електрични Брада Нож, к

Тоа е надградена верзија на новата генерација на 6 D жилет.Влага доказ и комплетно водоотпоренIPX6 одделен

USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ : До околу 80 минути бричење време (околу 30 shaves) со само околу 1 час полнење, совршен за ваши

Автоматско мелење машина главата, остар и удобен за бричење брада, долгорочна операција без добивање на

Ниско ниво на бучава : Дама shavers користи молчи намалување на шумот систем, ниско ниво на бучава, чисти кос

Прецизни Popup тример лесно да се скратува вашиот moustache и sideburns shaping.брада е во пораст поинаква насока на ли

【Свиткување навнатре Криви Главата Хлапак Површина + 4 D Flex Технологија】 : Удобно одговара на кривата на

Криви глави во 3 насоки можат да се движат самостојно во 3 насоки и автоматски се прилагодува на секоја к

Удобен & интелигентен дизајн, тоа е многу погодна за употреба за дома или патување надвор.Материјал : ABSTyp

Сите глави на нашите брада тример употреба на кожатаfriendly и издржливи ножеви.7 D независни подвижна глава

Лесен и пренослив, тоа е несомнено најдобриот партнер во вашиот секојдневен живот 【5 D РОТАРИ ЛЕБДИ ХЛАП

* Лебди дрво · Петалатка главата интегрирани · Smart полнење, 5 алатка подвижна глава за бричење, удобно се

Напомена : 1 Магнетни жилет горниот капак со 8 магнет дизајн, самоформирање на магнетното поле, не само шт

Погоден за авионски, бизнис патување, со користење во канцеларија, во автомобил, во движење, кампување, и

Не приклучок или исклучете со влажни раце за да се спречи електричен шок.【Лесно да се Чисти】 : Можете да

Можете да ги користите тример за до 90 минути cordless кога обвинет за 2 часа.Најдобриот Подарок и да не се Гри

★ Прецизност тример глава : употреба заедно со три различни граница чешли(3мм, 5mm, 7mm) да се намали, полесн

Aquatec Технологијата ви овозможува да го избричат влажни со гел или пена (во или надвор од туш) за екстра за

Новиот Дизајн 2 Во 1 Коса Хлапак : Inovative дизајн со двојна намена на 4 D ќелава глава за бричење и брада среду

Fast & Ефикасен Хлапак : Електрични shavers за мажите се користи 3 плови глави и прецизност ножеви за брзо и ефи

Мобилниот телефон интерфејс и задниот дел од трупот на авионот носи Микро USB / ТипC приклучок за моќ диза

Можете да ја чисти вашата брада во секое време, насекаде, и одржување на совршена слика.Можете исто така

Случај Надворешни Големина : инчен, Тежина : 50g.Добро направени случај : Трајни и мазна 360¡ã двонасочна па

➤Тоа ви овозможува поблиска и попријатно бричење ефект со 0.1 mm тенка нерѓосувачки челик фолија.Тоа ги о

1 Мажите Трим Одговараат : Брада Тример, Ножици, За Средување на Косата и Трим Детали, Брада, од Страна на

Scroll