Обновено
Beyondsupply-Лабораторија Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml збир на 5 нови

Beyondsupply-Лабораторија Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml збир на 5 нови

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 840.00

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent или ткиво култура медиуми.Autoclavable.(до 140°C) сликата го покажува е 250ml.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : XHM404 Регулаторот 2 Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3 Модератор на владата : PWM мод

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

Заменлив Главата Дискови за ПредСетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и ви

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држ

Едноставен и великодушни изглед.1 инчен или толку колку што има Bluetooth функцијата може да биде директно п

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

Заменете JVC ТВ Далечински Управувач RMTJR01 Лесен за употреба,само инсталирајте нови батерии може да работ

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклу

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација [Fitment]Несакани

Содржи еден (1) 14.1 оз 25count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕ

Име на производ : клима уред Сензор на Температура;Тип : ТЦ 20 K.Материјал : Епоксидна, Пластика, Метал;на Гл

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

Scroll