Обновено
Генерички Andongnywell Краток Боб Чипка Пред Перика Човечка Коса Боб Перика Коса Права за Жените Природен Изглед (Црна, Една Големина, )

Генерички Andongnywell Краток Боб Чипка Пред Перика Човечка Коса Боб Перика Коса Права за Жените Природен Изглед

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 138.96

Структура : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.Убава Боја, специјално дизајнирани за некој како убава како тебе Дизајн : На перика има текстура, и своите стилски дизајн и прекрасен изглед ви даде најдобри во потрага природни перика.СТИЛ : Andongnywell Перика Економски & Широко се Користи, погоден за повеќето луѓе, погоден за сестрана употреба, се совпаѓа со различни облека, перики изгледаат природно и благодатно, кои ви даваат атрактивни шарм.СТРУКТУРА : Ова перика е погодна за различни глава големини и форми, и е опремен со еластична дише нето.За Andongnywell Перика : За Нас : Ние обезбеди разновидност на хемиски влакна коса, перики, ако сте моден љубовен лице, нашите производи ќе биде вашиот најдобар избор, вие користите перики, ќе добие природен изглед.Проблем : Бидејќи секој главата форма, лицето форма, дебели и тенки, фацијални карактеристики и така натаму се различни, па облечен ефект е различен, треба да бидат внимателно успеа да имаат подобар ефект, исто како облека, исто така, треба да се совпаѓаат.Боја Разлика : Поради прилагодување на осветлување и компјутер или мобилен телефон следење, може да биде бојата разликата помеѓу сликата и примени производ, што е нормално.Ќе ве натера да се погледне повеќе модерни.ФУНКЦИЈА : Без разлика на тоа дали вашата кожа е црно или бело, перика ќе одговара на вашата боја на кожа, убав дизајн.Стилски Дизајн Направи да се запалени во толпата.МАТЕРИЈАЛ : Andongnywell Перика е направен од високо-температурни свила синтетички влакна и исклучителна занаетчиството, која обезбедува одлични висока температура отпор, носат-отпор, и долготрајна издржливост, која ќе ви донесе поголема самодоверба и повеќе шарм.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

О : Прво, се протега на косата, да го прави, тогаш мерка тоа од врвот до крајот.тежина (+ / 5g) е нормално зави

Колекција : Topper Колекција База Дизајн : Чипка Пред / Единствен Monofilament База Големина : 9" X 9" Bang : 18" Круна : 18"

Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло кафена.Должина : околу 45СМ.Задебелување и сомот на

За мерење им помогне на, ве молиме контактирајте со нас.Smart Lace Пред се Практично невидливи чиста чипка пр

Висок Квалитет на Изработени од 100% висококвалитетен синтетички влакна, мека, без пролевање.Прилично Ст

Можете да го носат за секојдневна употреба, костим партија, cosplay, датира, мода, или само за забава.Изгледа

1.Губење на Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики U Дел Човечка Коса, пе

Перики Материјал : 100% Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса, Нови Glueless Бразилецот Вода бран He

Целосна Чипка ПерикаПремија индискиот богородица Губење на Природните Права.Hiar Боја #2,120% Густина,Бидеј

100% Сосема Нов б.Ставање На перика Капа; c.Ставање На перика, се приспособат на внатрешниот нето Тока; d.Одр

Вистински Glueless Човечка Коса Headband Перика : Нови Glueless Headband Перика со Еластична Мраз Свила Headband и 4 чешли по

Материјал : Висок Квалитет Нагласи Русокоса Боја Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Изгледаат Природ

Ве молиме имајте во предвид перики треба да се стави на ладно и суво место Перика Складирање : најдобар н

На Tress Allure Колекција : Дали доживува опаѓање на косата или само сакате нов стил, нашата убава и модерен пе

Материјал на нашите перики се прибираат од индивидуални донатори, без користење на било какви хемиски п

Должина : околу 60см.Боја класификација : кафена црна, темно кафена, светло кафена.Мат висока температура

Шефот на Турнеја : малиот е 2121.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува Detangle коса нежно со раце

Glueless headband перика,жив,убава и удобно.Коса должина : 1214 инчен,коса е полна ,природен изглед и многу природн

❤ Тело Бран Чипка Пред Перика : 100% Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса, Перики, Телото Бр

Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од стра

Различни перика капа големина, различни бои и стилови, ќе ги задоволи вашите различните потреби што при

Косата тип : 613 Tbodywig28 3 Чешли И Еластична Нето Се Направи Лесно Да Се Инсталира, Дише И Удобно.Чипка Просто

Губење на текстурата : Џери Кадрава, може да restyle на други текстура лесно.Добредојдовте на Dreambeatuy Продавн

5 inches Ear да уво преку челото : 12.5 inches Nape на вратот : 6inches Hair Parameter1.5 inches Small Големина Капа (Испратена од страна

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Наменета за : Cos

Scroll