Обновено
AC Адаптер за Sylvania SDVD7078 7 Преносни DVD Плеер Моќ Конектор за Кабел за кабелот

AC Адаптер за Sylvania SDVD7078 7 Преносни DVD Плеер Моќ Конектор за Кабел за кабелот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

AC Адаптер за Sylvania SDVD7078 7" Преносни DVD Плеер Моќ Конектор се Користи Кабел.Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Голем туристички придружник на автомобил на патот патувања или авион во лет.Преден панел контрола : Ово

Автомобил Адаптер за полнење Компатибилен Со Ematic ED717 EPD105 EPD105 BL EPD133 Преносни DVD Плеер ✔【Текст】 : 12 V DC...

Адаптер за во автомобил Полнач Компатибилен Со Sylvania SDVD8706 B SDVD8737 Преносни DVD Плеер ✔【Текст】 : 12 V DC ✔【БЕЗ

Тој е дизајниран со кабловска ТВ интерфејс,можете да го користите да приемник кабел или безжични ТВ сиг

Линија на текст отпорност : 100 K Ohms 2x висока отпорност TS текст порт, со независни 40d B се здобијат со switch knob.

ЧУВСТВИТЕЛНИ СИГНАЛ ПРИФАТНИОТ : Висока Чувствителност Тјунер го подобрува сигнал прием и го прави ТВ р

9инчен (diag) со Висока резолуција widescreen монитор, USB Port, 4час батерија, флип екран, во автомобил полнач, 1 изгр

Влезен Напон: 100240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заш

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Играат Игри Можете да го приклучете игра диск во тоа да се играат игри ви се допаѓа преку игра контролер

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Влез : DC 1224 V.добар избор како реквизит автомобил додатоци.Издржливи метална домување се обезбедува напр

Ткопче за Висок Квалитет Премиум Дизајн со Јапонски инженеринг кој уникатен надградби.Кул Сино осветле

Сите звучникот конекции користите боја cypher притисни терминали.Компактниот тип табела префрлување може

Ова е само еден Автомобил Полнач 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Плат

ПОДДРЖУВА ОГРОМЕН СПЕКТАР НА МУЛТИМЕДИЈАЛНИ:Компатибилен со DVD / DVD±R / DVD±RW и други формати.SMART:идеален

Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригиналн

Автомобил Полнач Компатибилен Со Pyle PDV156 BK Двоен Екран Преносен DVD Плеер Автоматски Напојување ✔【Текст

9v AC Адаптер за Polaroid Преносни DVD Плеер PDM0711 0714 PDV0701 A PDX0074 P Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува софистицирани коло ди

Влезен Напон: 100240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заш

Држи вашиот Преносни ТВ и додатоци (напојување, двд) безбедно, заштитено, и организирани.Тројно слоевит

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Ткопче за Висок Квалитет Премиум Дизајн со Јапонски инженеринг кој уникатен надградби.Кул Сино осветле

Влез : DC 1224 V.добар избор како реквизит автомобил додатоци.Издржливи метална домување се обезбедува напр

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Scroll