Обновено
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Девствени Острови НИ Територијата Знаме Новина во Уво Earbud Слушалки

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Девствени Острови НИ Територијата Знаме Новина во Уво Earbud Слушалки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно носење.Кој мека свитливи пупки, и разноврсна 3.5 mm џек за слушалки, овие моќни џеб пупки се погодни за употреба со повеќето аудио уреди.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Само plug and play.Нашето око-фаќање на earbuds се пофали на избрана дизајн, смола-прелиена за издржливост.Секој bud мерки приближно 0.4" (10.2 mm) во дијаметар.Кабелот е околу 3.7' (1.1 m) во должина.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : Погоден за Android паметни телефони, i Phone уреди, i Pad, i Pod, лаптопи, Mp3 плеери, и повеќето аудио уреди, овие во уво пупки се совршени за фитнес, патека, или каде што треба да оди.Џем на вашите омилени песни, или да слушаат вашите најнови аудио книга во удобноста.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Вашата музика е веќе прилагоден на вашите потреби, па зошто да не може да вашиот earbuds биде персонализирана, премногу?Со овие нови earbuds од Графика и Повеќе, можете да го направите токму тоа!Изберете од нашиот голем избор на дизајни, и најдете совршениот пар за да се вклопи во вашиот стил!Дизајнот е смола-прелиена за издржливост и мерки приближно 0.4" (10.2 mm) во дијаметар.Кабелот е околу 3.7' (1.1 m) во должина.Достапен во црна или бела боја.За Дизајнот : Покажете ја вашата Девствени Острови гордост со официјалното знаме дизајн.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и г

Лесен дизајн за лесна преносливост лесно да се лизга во вашиот џеб издржлив дизајн различни бои висок

Сакате да ги додадете животот и светлината на сива ден?Капка дожд облак во еден совршен?Што и да сакате д

Интегрирани го исклучите прекинувачот и контрола на јачина на звук може да биде лесно да се контролира

Автоматски на, автоматски конектирани.Лесно подесување на сите ваши Apple уреди.Брз пристап до Siri од стран

Универзална за сите бренд Слушалки,бидете сигурни дека Earlpps големина одговараат за вашите слушалки.Сов

♪♬Шокантно аудиовизуелно доживување, пред се фреквенција дизајн, намалување на вибрациите проблеми, д

【Заврши околу уво кука дизајн】 : ергономски, долгоноси, безболна и кожапријателски материјал + ергоном

Земете 2 earbuds, тие ќе флеш redand сина светлина.Ако проблемот опстојува, ве молиме контактирајте со продавач

Остане во зоната, секој приклучок за слушалки има целосна контрола на јачина на звук, песна, контрола и г

Beyerdynamic + Astell&Kern првиот highend во уво модел со Тесла Технологија во АК T8i E од beyerdynamic во соработка со Astell&Kern.Те

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Тип : U24 Жица Стерео Слушалка.Боја : црна, жолта, розова, бела (опционално).Headphone излез извор : универзална.П

Тоа е опкружен со четири страни, има шокдоказ и капкадоказ перформанси, која може целосно да се заштити

Слушалка чувствителност : 108d B / 8 m W.ЦЦА A10 слушалка – Слушајте и Уживајте во Музиката Секој ден Дали со ка

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и г

Идеален за Фитнес.Во согласност еден допир микрофон.Пот отпорни.Ултра лесен.Зачестеност Одговор 1020,000 Hz

Тие се моќни во звук благодарение на 5.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

✈✈Ова е безжична bluetooth слушалки,Точно wireless, посебно двојна тело ✈✈Дизајнот на слушалки одговара на пр

Стилски И Ергономски Дизајн, Лесно да се лизга во вашиот џеб или ранец, овие earbuds исто така, нека ти контр

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Ова е опасно.Спречете го вашиот ушниот канал од тоа да биде повреден од носењето слушалки за долго време

Основана во 1959 година како обичај се вклопуваат слушалка производителот, Westone стана позната во светот к

Earbuds рака за Галакси Пупки е лесно да се примени, само да се стави на вашиот уред во дупка на оваа антиизг

ПРИМЕНЛИВОСТ Earbuds се компатибилни со повеќето паметни телефони и компјутери и други уреди опремени со 3.

Тип : U24 Жица Стерео Слушалка.Боја : црна, жолта, розова, бела (опционално).Headphone излез извор : универзална.П

45 H на животниот Век На Батеријата w / Полнење во Случај На X3 Про bluetooth тренингот слушалки со полнење случа

Scroll