Обновено
10Pcs 11mm Клуч, Двојно Главата Комбинација Клуч Spanner Поставите Reparing Алатка Круг Главата Ширина Околу 18mm

10Pcs 11mm Клуч, Двојно Главата Комбинација Клуч Spanner Поставите Reparing Алатка Круг Главата Ширина Околу

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Ratcheting Клуч】На ratchet клуч е задебелена, на полиран школка не е лесно да ' рѓа, вкупната должина на клуч, се зголеми момент рака, поголем вртежен момент и труд заштеда. 【Безбедно да се Користи】производот е произведен во согласност со строги стандарди за квалитет пред да замине на фабриката, со добра безбедност перформанси и може да се користат со доверба. 【Делокруг на Примена】На ratchet клуч има широка примена низа, се користи за производ на поправка или затегнување, и е лесно да се работи. 【Висок Квалитет】производот е направен од високо-квалитет на хром vanadium челик материјал, со висока цврстина, подолг сервисен живот и силна practicability. 【Лесен за Употреба】Стандардни криви отворање, рационализација, подобро се вклопуваат, намалување на триење и абење, а повеќе практично да ги користат.Спецификација : Предмет Тип : Двоен-Заврши Клуч Материјал : Хром-Vanadium Челик Спецификација : Прибл. 11mm/0.4 во Круг Главата Ширина : Прибл. 18mm/0.7 во Отворањето Ширина : Прибл. 23.4 mm/0.9 во Вкупна Должина : Околу. 151mm/5.9 во Пакет Листата : 10 x Клуч .

Повеќе детали

Item Type:
Double-Ended Wrench 
Material:
Chrome-Vanadium Steel
Specification:
Approx. 11mm/0.4in
Round Head Width:
Approx. 18mm/0.7in
Opening Width:
Approx. 23.4mm/0.9in
Total Length:
Approx. 151mm/5.9in
Package List:
10 x Wrench  :

Слични производи во категоријата

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

✿【Висок Квалитет на Звукот】HIFI квалитет на звукот безжична Bluetooth звучници, полн фреквенција внатрешни

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

'Јамка Закачалка, Вртливата, Прилагодлив Бенд, Цевки Големина (Во.) 21 / 2, Род Големина 3 / 8 Во., Max.Оптоварува

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација [Fitment]Несакани

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : XHM404 Регулаторот 2 Големина : 70mm x 47mm (Lx W) 3 Модератор на владата : PWM мод

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Замена Samsung TV Remote Control AA5900638 A.Не програмирање или paring е потребно.Само внеси нови батерии можат да работат.

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држ

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

Кука клуч специјално дизајниран за прилагодување амортизер на моторните циклуси каде кука клуч со капа

Scroll