Обновено
DESVEW S5 5Inch 4K HD 1080P Видео Камера и Монитор со L Плоча Поддржува HDMI 360 Ротација 19201080 На Камерата Следење на dslr фото

DESVEW S5 5Inch 4K HD 1080P Видео Камера и Монитор со L Плоча Поддржува HDMI 360 Ротација 19201080 На Камерата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4559.76

5 мм Микро-Рамки за дизајн, целосна екранот, поголемо видно поле.Стандард Амортизацијата L-тип Заграда, не окупираат камерата ладно подигање позиција, L-тип заградата се постави друг ладно подигање на пристаништето може да се конфигурира со други фотографски помошни додатоци.Мониторот усвојува OCR Full-Fit, 4.Поддршка еден канал 4 K HDMI lossless текст,поддршка до 4096*[email protected] Hz и компатибилен со помала резолуција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

2‑начин зборува функција, можете да зборувате на бебето и подобрување на родител‑дете интеракција.Ене

4инчен колор монитор и контроли кои синхронизација на ширококо,ѕидmountable монохроматски ноќвизија на кам

✔БЕЗБЕДНОСТ : Supply Source Производите изработени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќе за

[Применливи Сценарио] база На пролет тела дизајн може да се примени на повеќе сцени, како што се маси, каб

250meters / 273 На собна Температура Следење : На собна температура мониторинг функција ви овозможува да ја п

Употреба : Возила & Remote Control Играчки.Број на модел : LCD.Материјал : Композитни Материјали.Четири тркала атр

Инфраред LED СветлаHD Видео Монитор со 4 инфраред LED светла, може да обезбедува јасна ноќ гледање, дури и ак

FHD,Висока Осветленост,со Висок Контраст,4 K HDMI Влез / Излез Големина на Екран : 5" Резолуција : 1920x1080 Осветле

WIFI БЕБЕ МОНИТОР : Ова видео бебе монитор има 5" екран и две камери со дигитален пан, навалите, зум, и сплите

3 мл / 292g Пакет Содржина 1 × F200 Следење 1 × Sunshade 1 × Мини HDMI Кабел 1 × Micro HDMI Кабел 1 × AV Кабел 1 × HDMI Кабел за За

Сопствени 3 D LUT / Повеќе функции може да се вчита на монитор со до 28 групи LUT датотеки за боја калибрација

Бренд НОВИ Влезниот Напон Спектар : AC 100 V 240 V.Оваа адаптери беше направен со највисок квалитет на матери

????????【IR Ноќ Визија и ВОКС Режим】Бебе монитор со вграден невидливи IR LED светла, автоматски ноќ визија на

1 Година Продолжена Гаранција во Прилог на Вклучени Целосна Производителот Гаранција Совршено поддршк

Нема WIFI / ИНТЕРНЕТ подесување бара.Моќ извира покриени од еден ден.1 m G (safe вредност .2,4 GHz мешањеслободен с

Без разлика каде и да сте.Нашата видео бебе монитор користи инфрацрвена ноќ визија техника за да ги фати

Филмови или видео монитор.Видео Плеер Екран : постојат HDMI, AV, VGA, BNC, USB влез, компатибилен со cctv систем за б

Robotlike ноќ визија : Ноќно светилки им помогне на родителите да го види бебето, јасно е дека во текот на ноќ

Компатибилен батеријата дел број VTech BT298555 【Батерија Тип】Liion 【Volts】3.7 V 【Капацитет】1000m Ah / 3.70 Пот【Димен

Имаат шаванецрв или да избега уметник на вашите раце?Секогаш да се внимава на нив со ова видео & аудио бе

Мулти‑камера expandability.Со инфраред ноќ гледање.Нисконапонски аларм Температура на екранот предупредува

Како да го Користите : Чекор 1 : Поврзете го контактот за да го вклучите бебе монитор, и на екранот ќе се по

ФИЛМ ФИЛМОТ ВИДЕО ОДЛУКИ СИСТЕМ : Cформа заградата со врвот се справи со притисокот може лесно да се тран

ДОЛГ ги ПРЕНОС на ДАЛЕЧИНА Безжичен бебе монитор има долга видите пренос растојанија до 200 метри во отво

Јасно да ги видите вашите слики во бел ден на во близина на работ на работ антиодраз на екранот.Тоа е, ист

Замена на батеријата компатибилен со VTech VM343 VM341 VM333 VM321 Safe & Sound Бебе Монитор Родител Единица Бебе BM1000 Бебе

3 ft Operating Температура Опсег : 0 ℃+ 40 ℃Работна Влажност Опсег : 85%RHEnvironmental Оценка : За внатрешна употреба only M

Scroll