Обновено
Денот на таткото Подарок Електрични Жилет 3 Сечилото Лебди Жилет измијте

Денот на таткото Подарок Електрични Жилет 3 Сечилото Лебди Жилет измијте

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1764.00

1. Корисници; За мажи. 2. На хлапак главата може да се движи самостојно во четири насоки за да се обезбеди близок контакт со кожата, така што тоа може да се избричат побрзо и соодветно дури и на вратот и брадата,. 3. Полнење, брзо полнење, plug and play. 4. Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат на бизнис патување. 5. Полнење еднаш можат да уживаат во повеќе од 60 минути, лесен за употреба и издржливи. "[user] тоа е добар избор за мажи за да им даде на Денот на таткото подароци.Оваа жилет има одличен квалитет и може да обезбеди мирен бричење ефект.По секое бричење, покажуваат вашиот љубовник и семејството вашиот нежно и свеж изглед.[насочен флексибилни жилет глава] на жилет главата може да се движи самостојно во четири насоки за да се обезбеди близок контакт со кожата, така што тоа може да се избричат побрзо и соодветно дури и на вратот и брадата,[брзо полнење] овој мажите електрични хлапак е брзо полнење, plug and play.И процентот на останатите батеријата се прикажани на LCD на хлапак ќе ве потсетам за полнење да се појави кога хлапак е на ниско ниво.[туристички придружник] мали димензии, мала тежина, жилет е многу погодна за туристички или бизнис патување.Притискање и држење на копчето за вклучување / исклучување копче за 3 секунди ќе го активирате smart патување заклучување на функцијата.[користите време] можете да уживате во повеќе од 60 минути после полнењето еднаш, кој е многу удобен и издржливи".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 Мажите Трим Одговараат : Брада Тример, Ножици, За Средување на Косата и Трим Детали, Брада, од Страна на

Aquatec Технологијата ви овозможува да го избричат влажни со гел или пена (во или надвор од туш) за екстра за

Погоден за авионски, бизнис патување, со користење во канцеларија, во автомобил, во движење, кампување, и

Ntelligent бричење и дрво систем,Стилски Изглед.Двоен прстен дрво нож нето,Три глави Независни Лебди Хлапак.

Тоа исто така може да се користи за отстранување на косата за девојчиња, нежно, без повреда на кожата, по

Напомена : 1 Магнетни жилет горниот капак со 8 магнет дизајн, самоформирање на магнетното поле, не само шт

【Прецизни И Безболна Бричење】на брзината На моторот е до 6600rpm, два пати на други електрични Брада Нож, к

Сите глави на нашите брада тример употреба на кожатаfriendly и издржливи ножеви.7 D независни подвижна глава

Прецизни Popup тример лесно да се скратува вашиот moustache и sideburns shaping.брада е во пораст поинаква насока на ли

Fast & Ефикасен Хлапак : Електрични shavers за мажите се користи 3 плови глави и прецизност ножеви за брзо и ефи

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ : До околу 80 минути бричење време (околу 30 shaves) со само околу 1 час полнење, совршен за ваши

Тоа е надградена верзија на новата генерација на 6 D жилет.Влага доказ и комплетно водоотпоренIPX6 одделен

Полно тело, се мијат, 4 D удобно дрво, V облик на подвижна глава двоен прстен еластичен нож нето, совршено с

Електричен жилет може да миење на целото тело со вода, отворете нож покрие со едно копче, брзо се измијат

➤Тоа ви овозможува поблиска и попријатно бричење ефект со 0.1 mm тенка нерѓосувачки челик фолија.Тоа ги о

* Лебди дрво · Петалатка главата интегрирани · Smart полнење, 5 алатка подвижна глава за бричење, удобно се

【Свиткување навнатре Криви Главата Хлапак Површина + 4 D Flex Технологија】 : Удобно одговара на кривата на

Лесен и пренослив, тоа е несомнено најдобриот партнер во вашиот секојдневен живот 【5 D РОТАРИ ЛЕБДИ ХЛАП

Удобен & интелигентен дизајн, тоа е многу погодна за употреба за дома или патување надвор.Материјал : ABSTyp

Автоматско мелење машина главата, остар и удобен за бричење брада, долгорочна операција без добивање на

Криви глави во 3 насоки можат да се движат самостојно во 3 насоки и автоматски се прилагодува на секоја к

Можете да ја чисти вашата брада во секое време, насекаде, и одржување на совршена слика.Можете исто така

★ Прецизност тример глава : употреба заедно со три различни граница чешли(3мм, 5mm, 7mm) да се намали, полесн

Ниско ниво на бучава : Дама shavers користи молчи намалување на шумот систем, ниско ниво на бучава, чисти кос

Не приклучок или исклучете со влажни раце за да се спречи електричен шок.【Лесно да се Чисти】 : Можете да

Мобилниот телефон интерфејс и задниот дел од трупот на авионот носи Микро USB / ТипC приклучок за моќ диза

Новиот Дизајн 2 Во 1 Коса Хлапак : Inovative дизајн со двојна намена на 4 D ќелава глава за бричење и брада среду

Scroll