Обновено
YIUS Отворено Кампување Патување Виткање Миење Слив Кујна Пластични Расклопна Јадење Када(Сина)

YIUS Отворено Кампување Патување Виткање Миење Слив Кујна Пластични Расклопна Јадење Када(Сина)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 227.52

【Широка Примена】Тоа е многу погоден за миење на лицето, и може да се користи и за миење на овошје и зеленчук. 【Количка за Дизајн】производот донесува виткање дизајн, кој е удобен за носење и да ги чува дома/на отворено. 【Високо-квалитетни Материјали】На производи се направени од високо квалитетни материјали, кои се безбедни и издржливи. 【Погодно за Складирање】има виси дупки и може да се закачи на ѕид за да се зачува простор. 【Свежа Боја】производот користи убави и свежи бои за да се создаде добро расположение за вас.Спецификација : Материјал : пп+TPR Боја : розова, сина(Изборен) Дијаметар : беа 25,5 cm/10in Тежина : Околу.191g Пакет листа : 1 x Виткање Миење Слив .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Преносни Миење Слив е направен од висок квалитет на пластика и гума, цврсти и издржливи, може да се корис

Случај на 4pc!Мерка 20"(инчи.) x 15"(инчи.) x 7"(инчи.).Оваа ставка беше направен во сад; Секој ден употреба ќе не н�

Големина : 14.75" x 10.6" x 3.94".Мазна површина, едноставен дизајн со удобно се справува.Добро за користење во са�

Scroll