Обновено
Lixit Шишиња со Вода за Мали Кучиња

Lixit Шишиња со Вода за Мали Кучиња

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 212.40

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : На мало куче широк устата серија е на врвот на линијата Lixit шише за вода.Тоа е дизајнирана од земјата нагоре за да биде најдобар квалитет и најдолго трае шише во нашиот состав.Има дебел високо квалитетен шише за вода што е BPA free и временските отпорни.НАПРАВЕНИ ЗА КУЧИЊА : Кучиња имаат многу посилни вилици од мали домашни миленици како зајаци.Ова е причината зошто Lixit е дизајниран цевка и капа со притискање талент на внатрешноста.Ова го спречува кучиња од влечење на метал цевка од капа и потенцијално голтање тоа.ВАКУУМ ПЕЧАТ : Lixit шишиња работа со формирање на вакуум да се одржи на вода во внатрешноста.Важно е да се пополни шише сите на пат кон врвот и да се обезбеди капа е на тесни за да се спречи протекување.Некои капе кога шишето е првиот предадени е нормално.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : На Lixit широк устата шишиња се дизајнирани со голем отвор за да се овозможи лесен пристап во внатрешноста за чистење.Отворањето е доволно голем да се приспособат на шишенце со четка и е лесно да се рефил со вода.КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Нашата цевки се изработени од истиот 304 одделение од нерѓосувачки челик во подготовка на храна.Ние полски нашата цевки додека тие имаат ист сатенски финиш, што се наоѓа во квалитетот есцајг.Секоја цевка е страна coned на крајот да се осигура дека таа има мазна совет кој нема да им наштети на вашето домашно милениче.Lixit Шише за Вода за Мали Кучиња.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дршката е стабилен и се дизајнирани да ги задоволат различни видови на зајакот кафези без лизгање.Висок

★Премиум керамички хрчак пиење шише носителот, не се транспарентни за пиење шише ★Ако се остават вашио

Се притисне на мала количина на вода,бидете сигурни дека притисокот внатре и надвор од шише тело е рамно

★ СРЕЌЕН, ХИДРИРАН домашни МИЛЕНИЦИ се направи најдобро да се патува другари, и Lumo Leaf Шише за Вода оди се

Мерки 3.50"D x 4.50"W x 10.50"H Рамен шише за вода дизајн за лесно да се пополни; Сина боја.Направен специјално за fer

Домашно милениче Пакет : вклучува 1 црна 23 од 15 инчи милениче хранење мат и 1 црно 12 унца преносни миленич

Quenches Вашите Миленици Жед : Идеален за Скокање, Долги Прошетки, Куче Паркови, Патот Патувања, Плажа Дена s

Пролетта е фиксна, и метал пролет тока се користи за да се поправи кафез, што не е лесно да се биде bitten од

Може автоматски да довод на вода за домашни миленици, дури и да не сте дома.Направени од високо квалитет

) за повеќе од две години.Куче шише за вода вклучува прашка јаже, погодно да висат на вашата страна.????Ние

Лесна инсталација милениче шише за вода загради.Исток за да се прилагоди на висината на шише за вода.Лес

Пролет Натоварени Sipper Им Овозможува На Вашите Миленици За Да Пијат.Издржливи Twist Off Капак е Џвака Доказ.П

Опис на производот КЛАСИЧЕН PLAST ШИШЕ ГВИНЕЈА PIG320 ML Кутија Содржи КЛАСИЧЕН PLAST ШИШЕ ГВИНЕЈА PIG320 ML.Опис на

Име На Производ : Куче Пиење Вентил; Материјал : Метал.Боја : Злато Тон; Завртка Навој Дијаметар : 2cm / 3 / 4".В

Капацитет : 125 ML.Не е лесно да се претекување кога водата за пиење.Совршен Вода Фидер за вашите мали домаш

3.38 оз.мали животни шише за вода Идеален шише за вода за Хрчаци, Глувци & Gerbils.Critter Ville шишиња со вода се ком

Материјалот е 100% здрав и за вашите миленици.1 инчи во висина / 4.Судски совет 1 : 350ml / 11.1 инчи во висина / 5.Т

ОВА Е САМО АВТЕНТИЧЕН ОГЛАС ЗА HIGHWAVE AUTODOGMUG било кој друг на листата се смета за лажен и само наш може да б

ВИСОК КВАЛИТЕТ На : Хрчаци Вода Работам е направен од високо квалитетен материјал, повеќе безбедни и нет

Scroll