Обновено
AC Адаптер за Полнач за Panasonic DVD-LA85 DVD-LA95 DVD-LX9 LX8 DVD Плеер

AC Адаптер за Полнач за Panasonic DVD-LA85 DVD-LA95 DVD-LX9 LX8 DVD Плеер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

AC Адаптер за Полнач За Panasonic DVD-LA85 DVD-LA95 DVD-LX9 LX8 DVD Плеер.Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тој е дизајниран со кабловска ТВ интерфејс,можете да го користите да приемник кабел или безжични ТВ сиг

Сите звучникот конекции користите боја cypher притисни терминали.Компактниот тип табела префрлување може

ЧУВСТВИТЕЛНИ СИГНАЛ ПРИФАТНИОТ : Висока Чувствителност Тјунер го подобрува сигнал прием и го прави ТВ р

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Влез : DC 1224 V.добар избор како реквизит автомобил додатоци.Издржливи метална домување се обезбедува напр

Играат Игри Можете да го приклучете игра диск во тоа да се играат игри ви се допаѓа преку игра контролер

Автомобил Полнач Компатибилен Со Pyle PDV156 BK Двоен Екран Преносен DVD Плеер Автоматски Напојување...

Влезен Напон: 100240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заш

ПОДДРЖУВА ОГРОМЕН СПЕКТАР НА МУЛТИМЕДИЈАЛНИ:Компатибилен со DVD / DVD±R / DVD±RW и други формати.SMART:идеален

Ткопче за Висок Квалитет Премиум Дизајн со Јапонски инженеринг кој уникатен надградби.Кул Сино осветле

AC Адаптер за Sylvania SDVD7078 7" Преносни DVD Плеер Моќ Конектор се Користи Кабел.Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува софис

Ткопче за Висок Квалитет Премиум Дизајн со Јапонски инженеринг кој уникатен надградби.Кул Сино осветле

Линија на текст отпорност : 100 K Ohms 2x висока отпорност TS текст порт, со независни 40d B се здобијат со switch knob.

Влез : DC 1224 V.добар избор како реквизит автомобил додатоци.Издржливи метална домување се обезбедува напр

Адаптер за во автомобил Полнач Компатибилен Со Sylvania SDVD8706 B SDVD8737 Преносни DVD Плеер ✔【Текст】 : 12 V DC...

9инчен (diag) со Висока резолуција widescreen монитор, USB Port, 4час батерија, флип екран, во автомобил полнач, 1 изгр

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

9v AC Адаптер за Polaroid Преносни DVD Плеер PDM0711 0714 PDV0701 A PDX0074 P Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува софистицирани коло ди

Автомобил Адаптер за полнење Компатибилен Со Ematic ED717 EPD105 EPD105 BL EPD133 Преносни DVD Плеер ✔【Текст】 : 12 V DC ✔【

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Држи вашиот Преносни ТВ и додатоци (напојување, двд) безбедно, заштитено, и организирани.Тројно слоевит

Напреден Дизајн, Висок Преносливост Сосема Нов Замена за Полначи.Висока Моќност размена на ефикасноста

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г

Влезен Напон: 100240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заш

Ова е само еден Автомобил Полнач 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Слободна Размена Со Плат

Голем туристички придружник на автомобил на патот патувања или авион во лет.Преден панел контрола : Ово

Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригиналн

Scroll