Обновено
Harilla Пакет од 6 Пескарење Сунѓерот Блокови двострано 240 600 Пескарење Подлога

Harilla Пакет од 6 Пескарење Сунѓерот Блокови двострано 240 600 Пескарење Подлога

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично за пескарење чудни форми, рабовите и во каналите.Висок квалитет на алумина emery крпа и висока густина сунѓер, може да се користи постојано, еквиваленти на многу парчиња на обичните sandpapers.Песокот на сите четири страни, блок форма за лесно ракување.Широко се користи за мокра и сува на дрво, стакло, метал, боја, пластика, порцелан, ПВЦ, челик, камен, и други полирање и burnishing уметности и занаети проекти.Опис : - Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок - на Песок, на сите четири страни, блок форма за лесно ракување - Одлично за пескарење чудни форми, рабовите и во жлебови - Широко се користи за мокра и сува на дрво, стакло, метал, боја, пластика, порцелан, ПВЦ, челик, камен, и други полирање и burnishing уметности и занаети проекти. - Висок квалитет алумина emery крпа и висока густина сунѓер, може да се користи постојано, еквиваленти на многу парчиња на обичните sandpapers.Спецификација : - Материјал : emery и сунѓер - парична Казна Ронки : 240-320 Ронки; Дополнителна парична Казна : 400-600 Ронки - Size : Прибл. 120 x 98 x 12 mm / 4.72 x 3.86 x 0.47 инчен - Количина : Вкупно 6 Парчиња Пескарење Сунѓер, вклучени 3 Парчиња во Екстра Фино 400-600 Чакал и 3 Парчиња во 240-320 Grit Package Вклучува : 6 Парчиња Пескарење Сунѓер.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

✿【Висок Квалитет на Звукот】HIFI квалитет на звукот безжична Bluetooth звучници, полн фреквенција внатрешни

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Заменете JVC ТВ Далечински Управувач RMTJR01 Лесен за употреба,само инсталирајте нови батерии може да работ

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.Преносни шише за вода тело е толку мека и го

КАРАКТЕРИСТИКИ Водоотпорен Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт Неизолирани Висока ефика

Не само еден клип, но исто така и внатрешна декорација.Тоа е многу корисна алатка кога ќе сакате да се зе

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација [Fitment]Несакани

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

Постојат три димензии : дијаметар на 27.6 ВО, 31.5 ВО, 39.4 ВО (70cm, 80см, 100cm).Кожатаfriendly и удобен : висока густина п

Содржи еден (1) 14.1 оз 25count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕ

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

Scroll