Обновено
10A Соларен Контролер Соларни Задолжен Контролор Панел PWM Домаќинство ABS Школка LCD Дисплеј MG2430Z 12V/24V

10A Соларен Контролер Соларни Задолжен Контролор Панел PWM Домаќинство ABS Школка LCD Дисплеј MG2430Z 12V/24V

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 616.56

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од соларен панел на батеријата.Лесен за ракување : Поседуваат LCD дисплеј, сите подесувања може да биде дополнета со еден?копче операција.Исклучително лесен и интуитивен за употреба за контрола на работниот статус на целиот систем.Премиум материјал : Користење на високо-квалитетна ABS материјал, поседуваат отпорност, нула отпорност, отпорност на топлина и ниска температура отпор.Безбедност : Сончевата енергија е чиста енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина, погоден за домашна употреба.Заштита функција : Дојде со совршена заштита функција, електрична заштита за обратна врска, краток спој, во текот тековната, итн.Функција : 1. Соларни на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од соларен панел на battery2. Поседуваат LCD дисплеј, сите подесувања може да биде дополнета со еден?копче операција.Исклучително лесен и интуитивен за употреба за контрола на работниот статус на целата system3. Употреба на високо-квалитетна ABS материјал, поседуваат отпорност, нула отпорност, отпорност на топлина и ниска температура resistance4. Сончевата енергија е чиста енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина, погоден за домаќинство use5. Доаѓаат со совршена заштита функција, електрична заштита за обратна врска, краток спој, во текот тековната, итн.Спецификација : Предмет Тип : Соларна Полнење Controller Product Материјал : ABSProduct Модел : MG2430 ZRated Напон : 12 V/24 VRated Струја : 10 APackage Листа : 1 x Соларни Полнење Controller1 x Прирачник за Корисникот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Сечење на врвот е изработен од полиестер, памук и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возра

Заменете JVC ТВ Далечински Управувач RMTJR01 Лесен за употреба,само инсталирајте нови батерии може да работ

'Јамка Закачалка, Вртливата, Прилагодлив Бенд, Цевки Големина (Во.) 21 / 2, Род Големина 3 / 8 Во., Max.Оптоварува

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација [Fitment]Несакани

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклу

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

Scroll