Обновено
ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Мачка Дрво Кула Стан Куќа Мачка Нула Пост Маче Игра Кули Активност Центар со Играчки и Кревет 0926

ZRONGQF Мачка Активност Дрвја Мачка Кула Мачка Дрво Кула Стан Куќа Мачка Нула Пост Маче Игра Кули Активност

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 590.40

♥ Две ниво гребење дрво/пост за вас мачка да се одморат и да се истражуваат.Чувајте ги вашите мачки забавуваат и активни. ♥ Природни сисал се опфатени гребење на мислења : Дозволувајќи им на мачки на ноктот и заштита на вашиот мебел. ♥ Цврстата конструкција со игра мост, платформа и две меки занишан топки. ♥ Погоден за повеќе од една мачка.Одличен избор за вашата мачка да се водат и имаат вежби, особено во студена зима додека вашата мачка е затворен. ♥ Производ големина приближно : база : (W) x 35cm (D) x 35cm (H) 45см, платформа : 29cm (Круг).Бренд : ZRONGQF♥ Главни карактеристики : Одличен избор за вашата мачка да се водат и имаат вежби, особено кога се во затворен простор во текот на ладно и влажно време.Идеален за мачки од сите возрасти, овој мултифункционален дрвото обезбедува многу простор за мачки да се игра, нула и да се скрие во.Кадифен покрие со забава шепа печати motif Space штедење, вашиот друг мебел во куќата ќе избега од гребење damage Easy да се соберат♥ Производ големина приближно : база : (W) x 35cm (D) x 35cm (H) 45см, платформа : 29cm(Круг)♥ Пакет се вклучени : 1 x Мачка Дрво Гребење Пост Качување Играчка Активност Центар Кревет ( на животни и други работи во слика не се вклучени )Забелешка : ♥ Поради различни рачни мерни методи, грешка е 1-2 cm.Големина опис : Прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка во согласност со фактичката големина.Опис на сликата : Овој производ е донесена во реалниот живот, кои се користат за светли, агол, следи, итн.Ве молиме имајте на ум дека постојат некои боја разлики.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Држи вашата мачка стимулирана ментално и физички.Оваа играчка, може да се избегне мачка од гребење на ме

Место на мачка дрво во добро вентилирани област по отпакувањето да се пушти мирис.Мачката дрво кула е на

Тие може да се земе нап или се позанимавам колку што сакате; оваа мачка дрво овозможува на вашата мачка с

Столбовите се покриени со природни сисал, каде што вашата мачка може да се изостри своите канџи или прак

Тие може да се види птици и верверички од погоре, се nap во станот, скокаат нагоре и надолу, си играат со иг

Нејзините беж и бела боја може да добро се вклопуваат во вашата куќа декорација БЕЗБЕДНО И ЗДРАВ?Основн

Им помогне на маче се искачи во мачка пештера и вежбање на мускулите во исто време.Лесен за Инсталација :

52 Висока Беж Мачка Дрво.Мислења опфатени со природни сисал јаже.Покривање Материјал : Faux Крзно.Одборот М

Задебелена поддршка се избегнат било какви се тресат Виси симпатична кукли Инспирира лов интерес.Супер

Тие може да се види птици и верверички на perches, се nap во condo, скокаат нагоре и надолу, си играат со играчки,

●зајакнат база со battens на дното за да се осигура нејзината стабилност, антидампинг додатоци обезбеди дв

Мачките затворен забава играчка дрво.Обликот на цреша дрво е повеќе украсни, давајќи мачки во поинакво

43инчен Бунгалов Мачка Дрво.Опфатени во Fau од Овча со Сисал Јаже опфатени мислења.Карактеристики на план

Изработени од МЕДИЈАПАН дрвен материјал, издржлив.Димензии (Ш x В x T) : 9.84 x 7.87 х 0.12 инчи.Секој знак виси доа

Макс Оптоварување до 44 кг.ZENY мулти ниво на мачка дрво е составен од добар квалитет честички одбор со мек

【ГОЛЕМИНА】 : Пакување Големина : X 8.3 8.3 X 5.1 Инчи (21x21x13cm) Производ Тежина : 3.4 Фунти.Производ Големина : 7.9 X 7.

Стилски andnovel,повеќе атрактивни.Со игра топки,повеќе интересно.Мачките ќе ви се допадне.Woodmaterial ,фирма до

Интересни мачка качување скалило интегрирани скала може да целосно да ги исполнува мачка природни качу

❤ Мека кадифен површинаги мачки пријатна и безбедна кога е пуштено ❤ мачки condoвклучуваат мачки гнездо,

Пространа и удобна : Обезбеди максимална удобност за мачка пријатели, обезбедување на нив со тивко мест

Пространа и удобна : Обезбеди максимална удобност за мачка пријатели, обезбедување на нив со тивко мест

Погоден за мачки' природни качување навики,ѕидмонтирани дизајн спасува семејство простор,и мачките мож

Слободно место : Место и тоа насекаде во вашиот дом и да се забавуваат, давање на повеќе простор за вашио

Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашата служба за корисници...

Scroll