Обновено
YADSHENG неблагодарна Работа Магнетна Суспензија Шок неблагодарна Работа Дома Салата Виткање неблагодарна Работа Интелигентна Контрола на Гласот Електрични Виткање

YADSHENG неблагодарна Работа Магнетна Суспензија Шок неблагодарна Работа Дома Салата Виткање неблагодарна Работа

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1094.40

Работи појас дава убав еластичен чувство додека се работи на тоа, импресивно тивок звук на секој чекор и да се минимизира стресот на моторот.Ако сте бремена, има спинална повреда или не се чувствува добро, ве молиме да не го користите. ❤facili da installare e riporre, possono essere posizionate nella parte inferiore del letto, posizionate sotto ил мобилни ТВ, posizionate verticalmente во он angolo. ❤ Dimensioni estese : 1205 X1484 MM, dimensioni pieghevoli : 1480 X718 MM. ❤ Ил tapis roulant на sospensione magnetica con la nuova tecnologia ди smorzamento delle sospensioni magnetiche, дојде lo spazio че cammina, il corpo leggero, può proteggere ил ginocchio da lesioni.Функционална Display - мотивираше како гледате на вашиот тренингот статистика, вклучувајќи брзина, растојание, време консумира и калории толпата.❤ Mantenere јас progressi dell'allenamento e la frequenza cardiaca : con il прикаже LED e il sensore della frequenza cardiaca, ц possibile tenere traccia dei progressi, delle калории bruciate, della distanza, della velocità e della frequenza cardiaca, че ц molto utile per la velocità e l'intensità dell'esercizio.❤Проширена големина : 1205 X1484 MM❤ Виткање големина : 1480 X718 X220 MM❤ мотор : 1.0-3.0 врв❤ Брзина : 1.0-12.0 KM/H❤Надвор звук : две-канал стерео❤Виткање на телото : 90 степени виткање складирање❤ Работи област : 1200 X580 MM❤ Товарот : 100 KG❤Пакување листа : 1 X неблагодарна работа❤ Преку аеробик вежби, што ќе имаат корист од силна muscles Mobility, повеќе калории изгори, и потоа низ..телесната тежина побрзо.Ве молиме имајте во предвид : не дозволувајте деца и домашни миленици се шетаат додека неблагодарна работа е working Do не се вежба пред или по еден час на оброци.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Целосна Заштита Фитнес Опрема Опфаќа се направени од високогустина на водатасе спротивстави на оксфор

7 hp Peak коњски сили : 3hp Sustainable излез коњски сили : 1hp2hp Whether тоа е количка : Yes Tips : Ние само го продаде трчање,

✔ На електрична свитлива неблагодарна работа тежи 73 кг и е супер цврст и стабилен.Рамката е направена о

Издржливи : неблагодарна работа хаубата има внатрешни чини дека даваат сила, со висока густина крои и из

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : одлична алтернатива за шатор, за спиење подлога или колевка, кампување hammock се чини дек

Шок Пролет Апсорбер : Опремени со шок апсорпција систем, која ќе ги апсорбира најмногу е во шок.Обезбеду

Како да се Купи Опрема за Вежбање Замена на Делови : Најдете вашиот Модел Име & Модел (Икона) / Сериски (Си

Материјал : Полиестер, 2021 жените лето блузи.V Деколте / Crewneck / Солидна / Шарени.Без Ракави / Краток Рака

Дел # : 3 FMX9003 D.Како да се Купи Опрема за Вежбање Замена на Делови : Најдете вашиот Модел Име & Модел (Икона) /

Тоа може да биде ставен под креветот, под ТВ кабинет, вертикално во аголот, и на балкон, без преземањето н

Вистински луѓе, Вистински резултати.Така одат напред и да се обиде TR3000 неблагодарна Работа!тоа може да с

0 HP високомоќ тивок мотор, одење подлога е совршена за трчање, џогирање, и одење во удобноста на вашиот до

Големи 3 фаза A / C Мотор за производство на 8 HP!Ова е најголем трајни неблагодарна работа на пазарот.Orthoодд

Практична мода : неблагодарна работа е лесно да се носат и се движат, можат да одат и да ја стартувате, ве

Неблагодарна работа за деца Не моторизирани деца е " неблагодарна работа.Лесно да се соберат.Со екранот,

1 Целото тело вежба : виткање неблагодарна работа дава 3 одбројување начини на време, растојание, и калор

ПРЕНОСНИ безбедноста на возилото, двете страни на неблагодарна работа, зголемување на безбедноста на в

✦ Висока товарот : машината е направен од високосила ABS и висока цврстина челик, кои можат да издржат гол

Она што е уште поважно, изграденаво транспортот тркала на дното се направи на неблагодарна работа, лесн

Scroll