Обновено
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Мојот Живот е Базиран на Вистинска Приказна Новина во Уво Earbud Слушалки

ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Мојот Живот е Базиран на Вистинска Приказна Новина во Уво Earbud Слушалки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно носење.Кој мека свитливи пупки, и разноврсна 3.5 mm џек за слушалки, овие моќни џеб пупки се погодни за употреба со повеќето аудио уреди.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Само plug and play.Нашето око-фаќање на earbuds се пофали на избрана дизајн, смола-прелиена за издржливост.Секој bud мерки приближно 0.4" (10.2 mm) во дијаметар.Кабелот е околу 3.7' (1.1 m) во должина.ЗАБАВА & ФУНКЦИОНАЛНА : Погоден за Android паметни телефони, i Phone уреди, i Pad, i Pod, лаптопи, Mp3 плеери, и повеќето аудио уреди, овие во уво пупки се совршени за фитнес, патека, или каде што треба да оди.Џем на вашите омилени песни, или да слушаат вашите најнови аудио книга во удобноста.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Вашата музика е веќе прилагоден на вашите потреби, па зошто да не може да вашиот earbuds биде персонализирана, премногу?Со овие нови earbuds од Графика и Повеќе, можете да го направите токму тоа!Изберете од нашиот голем избор на дизајни, и најдете совршениот пар за да се вклопи во вашиот стил!Дизајнот е смола-прелиена за издржливост и мерки приближно 0.4" (10.2 mm) во дијаметар.Кабелот е околу 3.7' (1.1 m) во должина.Достапен во црна или бела боја.За Дизајнот : Вистинска приказна : овој дизајн се базира на мојот живот кој е базиран на вистинска приказна.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Слушалка чувствителност : 108d B / 8 m W.ЦЦА A10 слушалка – Слушајте и Уживајте во Музиката Секој ден Дали со ка

На внимателно оптимизиран позлатени + сребро+ бакар основни материјали за подобрување на музика ефект,

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

【Заврши околу уво кука дизајн】 : ергономски, долгоноси, безболна и кожапријателски материјал + ергоном

Тоа точно да се анализира секој детал, така што овие слушалки жичен постигнува совршен баланс на цврсти

[ Bluetooth 5 0 & Брзо Спарување ] Bluetooth 5.0 технологија овозможува побрзо, поефикасно и стабилна искуство.Брзо par

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

✤Квалитетот на звукот е јасно, позицијата на звукот е јасно, позицијата на непријателот е јасно, звук и

Тип : U24 Жица Стерео Слушалка.Боја : црна, жолта, розова, бела (опционално).Headphone излез извор : универзална.П

Earbuds рака за Галакси Пупки е лесно да се примени, само да се стави на вашиот уред во дупка на оваа антиизг

Beyerdynamic + Astell&Kern првиот highend во уво модел со Тесла Технологија во АК T8i E од beyerdynamic во соработка со Astell&Kern.Те

Универзална за сите бренд Слушалки,бидете сигурни дека Earlpps големина одговараат за вашите слушалки.Сов

КОМПАТИБИЛЕН со Samsung Галакси Самсунг F52 5 G ~ M80s ~ Samsung M62 ~ Samsung F62 ~ Samsung M51 ~ Samsung M32 4 G ~ Samsung M31 ~ Samsung M31s ~ Samsung M30s ~ S

Тип : U24 Жица Стерео Слушалка.Боја : црна, жолта, розова, бела (опционално).Headphone излез извор : универзална.П

Сето ова се додава подолг живот на earplugs.Компатибилен : i OS, Android, Windows систем за i Phone, i Pod, i Pad,Macbook,Samsung Галакс

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

Идеален за Фитнес.Во согласност еден допир микрофон.Пот отпорни.Ултра лесен.Зачестеност Одговор 1020,000 Hz

♪♬Шокантно аудиовизуелно доживување, пред се фреквенција дизајн, намалување на вибрациите проблеми, д

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

◆ Bluetooth Верзија : Вер 5.2 (Моќ Класа 2) / ◆ Соодветните Профил : со A2 DP / AVRCP / HFP / HSP / ◆ Поддржани Кодеци : S

Автоматски на, автоматски конектирани.Лесно подесување на сите ваши Apple уреди.Брз пристап до Siri од стран

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

✈✈Ова е безжична bluetooth слушалки,Точно wireless, посебно двојна тело ✈✈Дизајнот на слушалки одговара на пр

Hiдефиниција избалансирани Арматура дизајн.Кристално јасна вокали и природни бас звуци.HiRes Аудио.Mmcx кон

Scroll