Обновено
FLZOSPER 3/8 Инчи SAE Кутија Крајот Главата Насочена Клуч, 72-Заб Ratcheting Комбинација Клуч Spanner

FLZOSPER 3/8 Инчи SAE Кутија Крајот Главата Насочена Клуч, 72-Заб Ratcheting Комбинација Клуч Spanner

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

Аглеста Отворен Крај На отворен крај е аглеста 15 степени па клуч може да се превртува со секоја ротација да се вклучат на fastener двапати почесто во тесни простори.Забите на ratchet опрема се намали, не притиснете формирана, создавање на јасни, прецизни профил кој целосно се занимаваат со pawls и не може да се прескокне или се лизга под висок стрес.Исто така се користи за гасоводот поправка дома одржување механичар за поправка авто & велосипед поправка.Биде здрав потрајни и повеќе отпорни на корозија. 5-Степен Замав Лак На ratchet опрема со 72 заби бара само 5 степени на замав лак за да стигнат до следната позиција на забите, па тоа е брз и ефикасен кога нема многу простор да се движат. 12-Точка Кутија Крајот на Обезбедување на сигурни, сит се вклопуваат во хексадецимален облик на сврзувачки елементи, 12-точка кутија крајот отпорен на лизгање надвор додека сте на работа, заштеда на влошување и вашиот стави на запалената. ▶ 【ПРЕЦИЗНОСТ ДИЗАЈН】-На засилен отворен крај има на тесни на сврзувачки елементи за намалена гром заокружување.Можете да изберете било која големина во зависност од вашите потреби.72-заб ratchet брзини треба само 5° работна замав лак погодна за секој тесен простор. ▶ 【100% Задоволство Гаранција】-Бесплатен замена обезбеди вашите клучеви купување против производителот дефекти.▶ 【НЕ ПРЕСКОКНАТ ГОЛЕМИНИ】- Содржи целосен спектар на клучеви од 1/4 1" без прескокнат големини. ▶ 【СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ】-Направени од највисок квалитет челик за сила и има високи полски хром финиш за долго алатка живот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација [Fitment]Несакани

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

【Широка Примена】 : Т форма trimmers не само што се користи за сечење на вашата коса,но исто така се користи з

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Aw Ex СуперЕластична Црна Лесна Коса Врски,мала големина, како што може да се види од производот слики, со

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Мала Тежина & Силна : тежината на овие коса врски е многу светлина, но е посилен од другите девојки коса д

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Без лизгање еднаш во прилог, лепак

Scroll