Обновено
Xiaoling Закачалка за Складирање Багажник, Закачалка Сложувач Caddy Носителот, Закачалка Придружник Организатор, Едноставна Облека да Застане на Носителот, Дома Додатоц

Xiaoling Закачалка за Складирање Багажник, Закачалка Сложувач Caddy Носителот, Закачалка Придружник Организатор,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 260.88

Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.На закачалка организатор е идеален избор за организирање на закачалки и целосно функционален мебел закачалка за складирање решетката.7*ширина 12. Таписерии изработка, не се само убави, но, исто така, всушност, може да се реши мали проблеми во вашиот живот.Цената е умерен и услугата животот е долга.Ова е многу практична алатка, и во исто време, тоа е исто така многу уникатен подарок.Да се обезбеди поголема погодност за вашиот живот, така што ќе можат да уживаат во животот подобар.7*висина 25cm/6.84 inch Weight : за 120g Packaging : боја box Packing Листата : Закачалка за Складирање Багажник*1 Note : 1. На закачалка организатор е идеален избор за организирање на закачалки и целосно функционален мебел закачалка за складирање решетката.Тоа обезбедува екстра-широк простор за ставање закачалки и извонреден завршувањето ефект за закачалки.Цената е умерен и услугата животот е долга.Многу лесно да се инсталира. Ова е многу практична алатка, и во исто време, тоа е исто така многу уникатен подарок. Тоа обезбедува екстра-широк простор за ставање закачалки и извонреден завршувањето ефект за закачалки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1.100% Сосема нов и висок квалитет! 2.Може да биде обесен на туш завеса род, clothesline или облека решетката 3.Изд

6 kg Апликација : Перална, Плакар, Облека Линија, Туш Завеса Род Карактеристики : Голем капацитет облека за

▶ Опремени со не се лизга гумени влошки за заштита на подот од тоа да биде повреден ▶ Без инсталација, л

Производителот гаранција може да не се применува.L207cm x W109.5cm кога се отвори, L51cm x W109.5cm кога укината 16 лини

На облека, фен е еден од најголемите енергијаконзумирање на опрема во домот, и можете да заштедите енерг

1.100% сосема нов и висок квалитет! 2 Тоа може да бидат обесени на туш завеса род, облека линија или закачалк

Одлично за дождливите денови кога надвор перење линија е надвор од акција, Електрични Облека, Фен ќе се

★ Триаголник поддршка рамка, стабилна структура, цврста врска, стабилна поддршка, големи носивоста.Тип

♦ Направени од високогустина водоотпорен оксфорд ткаенина и нерѓосувачки челик поддршка рамка да се ч

Целото тело е направен од алуминиум, која е безбедна, трајни, преносни и труд заштеда!Не двоумете се, ве м

★УБАВА КОГА ЗАТВОРЕНА И УБАВА КОГА се ОТВОРИ : ова проширување со ѕидмонтирани сушење преградата се сос

♥Од нерѓосувачки челик, еденпарче калапи мултифункционален виткање сушење решетката ♥ Без инсталациј

Drilling Drill дупки на прислушувани дупки.Користете го ова проширување со сува rack во вашиот перење соба, бања,

★Стигнале : должината на стигнале сушење решетката е 40cm / 50cm / 60см / 70cm / 80см / 90cm / 100cm / 110cm и ширина мо

Домаќинство Пластични Чевли Сушење Рек Закачалка Кука Виткање Виси Полица Организаторот.Нејзините изд

[Материјал и изработка] Тоа е направена на просторот алуминиумски материјал, насликани со мултислој за

Тоа е овој сушење решетката решетката карактеристики што ви овозможува да се исуши сите видови на лесно

Материјал : Изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик и ПВЦ материјал.Виткање Дизајн : Лесно

Воздухсе Исуши Природно се : Сонце зема влага далеку, свеж воздух текови преку листови, фустан, костим и

17 брзини за да ја прилагодите 17 дигитални брзини, да се приспособат како што ви се допаѓа, за да ги задово

Ѕидмонтирани дизајн помогне да се зачува простор.Со силно лепило, со лого може до 5kg.Не се направи штета

ГОЛЕМ СУШЕЊЕ ПРОСТОР : Со 3 слоеви, кој се состои од 6 стигнале слоја , секој слој може да биде укината надо

▶ Опремени со не се лизга гумени влошки за заштита на подот од тоа да биде повреден ▶ Без инсталација, л

▶ Опремени со не се лизга гумени влошки за заштита на подот од тоа да биде повреден ▶ Без инсталација, л

Дебел Метал Материјал, Силна носивоста, Постабилна и Издржливи.Практична настава : на факултетот за Диз

Scroll