Обновено
Винил-обложена железо гира,розова, 1 lb, секој 1

Винил-обложена железо гира,розова, 1 lb, секој 1

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 326.40

Can Do винил обложени тегови се направени од леано железо и се погодно колор-кодирани според тоа колку тие тежат.Овие тегови функција на винил слој кој е удобен за контрола и не дозволува тегови, да гребење на подот.Тие се идеални да се користи за горниот дел на телото вежби, физикална терапија, тежина обука и тонирање на вежбање.Can Do винил обложени тегови се направени од леано железо и се погодно колор-кодирани според тоа колку тие тежат.Овие тегови функција на винил слој кој е удобен за контрола и не дозволува тегови, да гребење на подот.Тие се идеални да се користи за горниот дел на телото вежби, физикална терапија, тежина обука и тонирање на вежбање.Секој гира доаѓа поединечно и да бидат јасно означени во фунти и килограми.Оваа Розова гира тежи 1-фунти.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Можете да ги користите за да го направите вежбите како аеробик, странични покренува, bicep кадрици, кат при

Тегови може да се користи за различни обука целни грбот, градите, грбот, рамениците и јадро.Леано Железо

▶ 2во1 гира и barbell собата е компактен и прилагодлив.Тоа е идеален избор за брз фитнес и кревање дома за це

Направени од ВисокоКвалитетна Abs Материјал, Без Мирис, Мека и Трајни, Не е Важно Колку на Гира е Активира

Задоволството на клиентите е нашата цел 【Задоволство Гаранција】 : Ако имате било какви прашања, можете

Обложени Хексадецимален Гира Тегови Разноврсна и Функционално Користење на тегови во вашето вежбање, в

1 Усвојување на хексагонална заштита на животната средина, нетоксични, прекрасен изглед 2 Може слободно

На гира е мала гира за деца, погоден за деца или почетници 【Висок квалитет】 : Нашата тегови се направени

Придобивките од Користењето на Dumbbells Build Muscle Improve Core Strength Boost Balance Better Коска Health Burn Повеќе Calories Increased Енерг

* Се чувствува Само Како Нормален Гира : 2во1 Гира & Barbell Поставите Гира собата е 2 во 1 тегови поставите, мо

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата прилагодливи гира тежина стојат го прави лесен за чување, оптоварување и ист

Лесно Складирање Дизајн : Обични Тегови Треба да Направите Многу Работа.на Пример, Кога се Одмара, Кога Т

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ на дното има стабилна дизајн, заштита на подот од носат.Сите гира тежина плочи вклу

Се ПОДИГНЕ БАР На 3 килограми секоја, Пресметува Барови се дизајнирани за сила и флексибилност.На 1 фунта

■За попродажбата на : ве Молиме проверете на стоки по потпишувањето, ако најдете на квалитетот на произ

Овој производ е одличен за подобрување на општата здравствена состојба или поттикнување на губење на т

Брза Испорака : Бродови од U S склад во рок од 2 дена.(Забелешка : кутија е подарок.).Фитнес опрема комбо : па

❤️【ИЗГРАДБА】❤️Железо core направени од A48 Одделение 20 железо потоа прецизност натопена во 3мм на neoprene

Scroll