Обновено
KXIUOC Притисок Сензор, Тенок Филм Сензор за Притисок, Resistive Филм Сензор за Притисок, SF45-65 Квадратни-Форма Флексибилни Отпор-Тип на Тенок Филм Притисок Сензор Сила Чувс

KXIUOC Притисок Сензор, Тенок Филм Сензор за Притисок, Resistive Филм Сензор за Притисок, SF45-65 Квадратни-Форма

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1178.40

Притисок Sensor - за Мали димензии, мала тежина, свиткување на корозија, долг работен век, лесно да се инсталира.Тенок Филм Притисок Сензор за Поддршка на различни функционални барања, кои се користат во автомобилската електроника, медицина опрема, интелигентни роботи, интелигентни полиците.Resistive Филм Притисок Sensor - Флексибилни тенок филм притисок сензор е вештачки флексибилни симулираат сензорски уред за остварување на перцепција функција на човечка кожа.Сила Sensitiv Отпорник Електронски Компоненти - Со двојна функции од водоотпорен и притисок чувствителни, висока чувствителност и брз одговор.Гаранција за квалитет - За секој производ ќе купи од нашата продавница.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тенок Филм Сензор за Притисок Модел : SF45-65 Дебелина : 10 MQ (Без Оптоварување) Тест Напон : Типична Вредност DC3.3 V Време на Одговор :

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Содржи еден (1) 14.1 оз 25count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕ

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.Специфична е

Smart тенок дизајн случај додава максимална заштита со минимална големо.Прилагодливи стојат безбедно држ

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација [Fitment]Несакани

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

✿【Висок Квалитет на Звукот】HIFI квалитет на звукот безжична Bluetooth звучници, полн фреквенција внатрешни

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

Аглеста Отворен Крај На отворен крај е аглеста 15 степени па клуч може да се превртува со секоја ротација

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

Дизајниран за употреба во професионални лаборатории, но е идеален избор за наука училници и домашна упо

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

Заменлив Главата Дискови за ПредСетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и ви

Замена Samsung TV Remote Control AA5900638 A.Не програмирање или paring е потребно.Само внеси нови батерии можат да работат.

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

【Широка Примена】 : Т форма trimmers не само што се користи за сечење на вашата коса,но исто така се користи з

Scroll