Обновено
LAVEROCK Тренингот Headbands и за Жени Не се Лизга 2 ПАРЧИЊА, Пот Бендови Headbands за Жените, Спортски Headbands за Жените, Влага Wicking Пот Headband Жените Атлетик, Трчање, Вежби, Јога, Фитн?

LAVEROCK Тренингот Headbands и за Жени Не се Лизга 2 ПАРЧИЊА, Пот Бендови Headbands за Жените, Спортски Headbands

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 493.92

【СТИЛ БРОИ】На тренингот headbands и за жени не се лизга се дизајнирани со премиум ткаенина и елегантен стил.Што може да биде модерно наместен на натпреварот не само спортски но, исто така, секојдневен тимови.Не двоумете се, совршен за вас!. 【ПОБЕДИ НА ПОТ】внатрешниот слој на спортски headbands за жените се направени од влага-wicking ткаенина - contton 95% и spandex 5%, па можете да се ослободите од пот брзо и се фокусира на вашите движења, да се постигнат подобри перформанси. 【МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ】пот бендови headbands за жените се идеални за секој спорт, јас.e.атлетик, трчање, вежби, работат надвор, фитнес, јога, фитнес, итн.Исто така погоден за секојдневна рекреативни активности, како што се патување и шопинг. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】пот headband жените има 2 мала тежина слоеви да се комбинираат трендовски стил и удобноста, новиот развиени надвор од ткаенина од 95% полиестер и 5% spandex е еластичен и издржливи, за поддршка на продолжено спортови и вежби. 【СЛАТКИ ПОДАРОЦИ】атлетски headband жените е голем дар за оние кои уживаат во кардио и сила за обука. 2color пакет white & сива, убаво одговара со дневен спортски фустан-up и додатоци.Ние Сме Посветени на Обезбедување на Иконите Athleisure облека Што Ве Мотивира да Уживаат во Сите Видови на Спортот, а исто Така и Надградба на Вашиот Стил.Вашето Задоволство Е Наш Врвен Приоритет, Ние Сме Искрено Надевајќи се дека Ви се Допаѓа Нашите Производи и да Уживаат во Шопинг Искуство Тука.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјал : Крпа.Боја : розова, виолетова, сина, жолта.Стил : Моден стил.Пол : Жените И Девојките.Пакетот вк

ИМАЈТЕ УШИ ПРИЛИЧНО ТОПЛО : увото потоплите беше направен од висок квалитет на руно и полиестер,Чува ваш

Можете Да Ги Користите Под Главата Носи, Да Се Комбинираат Стил И Топлина Заедно.Па Тоа Ќе Биде Слатка Из

Категорија : Hairpin.Боја : црна и зелена боја.Материјал : Ткаенина.Страни се повеќе заситени и имаат текстур

????Се ПРИЛАГОДУВА ГОЛЕМИНАТА – Нашите Патент дизајн ви овозможува да се добие Совршено се Вклопуваат во

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

Увезени.Официјално Лиценцирани.Сите одново, од тебе, тимобоени дизајн.Печатени тим логото екранот.Мате

Одговара За Било Кој Спорт : Носат Главата Врзуваат За Тенис, Фудбал Полето, Лути Утро Jogs, Напорни Јога Се

Материјал : Сатен Ткаенина + Пластична Рамка + Внатрешна Ткаенина.Големина : 4.7"(L) x 1.1"(W) x 5.5"(H) / 12cm(L) x 2.7 cm(W) x

✮ Флексибилен И Да Се Дише Материјал : Спортски Headbands Се Дише И Лесен Во Тежина, Кои Ви Даваат Подобра Ост

Пакетот вклучува : 9 парчиња јазол headbands во вкупно, вклучувајќи 3 x бисер сомот јазол headbands, 3 x сомот јазол he

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хотелски.Создадени Исклучиво За Дизни Тема " Паркови И Хот

КВАЛИТЕТ НА ВЕЗОВИ.НАПРАВЕН ОД 80% ПАМУК 12% ЕЛАСТИЧЕН & 8% НАЈЛОН.WNBA.ADIDAS.СЛУЖБЕН ЛИЦЕНЦИРАН ПРОИЗВОД.ОВА Е

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

6 Бои 6 pack спа headbands во мешани бои, бела, кафена, Каки, розова, сива и зелена, доволни количини и избрани бои

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

Големина : Овој прекрасен flapper headpiece е слободен големина одговара на сите.Можете да ги користите за коса,

Лесен и лесно да се стави на.Стил на вашата коса удобно само во секунди, лесен за употреба и мала тежина.П

Тоа може да се користи како headband,капа,beanie,вратот gaiter,ветер или прашина екран,balaclava,пиратски стил капа,шам

полиестер 100% Полиестер Влакна.Премиум Квалитет : Овие Пот Бендови Се Направени На Премиум Памучен Матер

85% Најлон.Увезени.Пакет од 4 состои од : Црна, Сива, Розова, и Стари Зголеми главата бендови.Влага wicking.Одрж

Scroll