Обновено
Фрижидер Храна Садовите за Складирање Чување Сад Пластовидно Свежи-Одржување на ЈП Запечатени Канистер со Капак Кујна Додатоци за Складирање Транспарентна Кутиј?

Фрижидер Храна Садовите за Складирање Чување Сад Пластовидно Свежи-Одржување на ЈП Запечатени Канистер со Капак

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 136.56

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, еко-пријателски, безбедно и долготрајни.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. [Уникатен Дизајн]—Цврсто затворени капаци се задржи храна заклучен и не се истури, сад е совршен за чување на забите, провизии staples, организирање на занаети, грицки, овошје, салата, итн.Пакетот Вклучува : 1 x Складирање Контејнер(Другите Не се Вклучени). [Лесно да се Чисти]—Ова чистење е многу удобен, може да заштедите време и да се подобри ефикасноста на работата.Тоа е погоден за кујна, ресторан, провизии, ковчегот, кабинет, итн.Точка Име : Складирање Container Material : PECapacity : 450ml, 650ml, 1000ml Features : Пластовидно, Простор-Штедење, се Свежи-Keeping Size Детали : 450 ML : 13. [Високо-Квалитетни Материјали]—Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, еко-пријателски, безбедно и долготрајни.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Нано матрица UHD+ е ваков супер тенок екран заштитник кој обезбедува светови повеќето напредни ултрависо

Заменлив Главата Дискови за ПредСетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и ви

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Без лизгање еднаш во прилог, лепак

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклу

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

Направени од високо квалитетни материјали за да се исполнат OE спецификации.Го заменува OE број : 1 L5 Z15 A201 A

Scroll