Обновено
Lovejoy 68514476321 Челик DDX14B У Заеднички, 1-1/4 x 1-1/2 Забива, 19.06 OAL, 3 OD

Lovejoy 68514476321 Челик DDX14B У Заеднички, 1-1/4 x 1-1/2 Забива, 19.06 OAL, 3 OD

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1027.20

Приклучи стандард pin и блок дизајн.Идеални за апликации со агли до 25° и брзини до 1750 ВРТЕЖИ во минута.Подигање на потпорни бразди се стандардни.Чизми се продава одделно.D тип на Универзалната Зглобовите се вклучат стандард pin и блок дизајн.Тие се идеални за апликации со агли до 25° и брзини до 1750 ВРТЕЖИ во минута.За оптимално носат и продолжен живот, подмачкување и чизми се потребни.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Бостон Опрема произведува брзини, опрема дискови, лежишта, вентили, вратило јаки, спојки, и други моќ и т

Оваа спојка е погоден за апликации, како што е печатење и обврзувачки за регистрација, роботика / позици

Lovejoy произведува флексибилни спојки, универзална зглобовите, променлива брзина на дискови, како и други

Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува ротари движење.Овој заеднички или спојување поврзу

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од премиум метал материјал, тоа е издржлив и има долг животен в

Оваа јарем има максимум оперативни агол на 15 degress.Компанијата, основана во 1877 година, е со седиште во Шар

Универзална Заеднички 2 / 2.3 / 3 / 3.17 / 4 / 5 / 6mm Понесе.Материјал : Челик.Пакет 2pcsx Coupling 4pcsx Screws.Структура : Униве

Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Направени од

Scroll