Обновено
Купувачи на Производи 3015920 Ногата Екстензија за Полнење за Камион Скала Багажник

Купувачи на Производи 3015920 Ногата Екстензија за Полнење за Камион Скала Багажник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 871.20

За користење со Купувачите Производи Камион Скала Rack (1501100).Обезбедува екстра кабината дозвола за светлина барови и повисоки кабини.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи-тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи, како што се градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.Купувачи на Производи Скала Рек Ногата Екстензија Комплет овозможува 5.екстра кабината дозвола за светлина барови и повисоки кабини.Тоа е дизајниран да работи со Купувачите Производи Камион Скала Решетката.Ногата екстензија е потребен во поголеми магнети, како што се Ford Супер Должност F250 и F350.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Носат 1 или 2 Скали】Страна приколка скала рек ви овозможува да носат 1 или 2 скали или друго слично на то

Приколка Рек Материјали : Направен од тешки алуминиум.Пакетот Вклучува : Сите монтажа hardwares се вклучени.�

Scroll