Обновено
Mkono Шапка Багажник за на Ѕид Бејзбол Капа Организатор и Капа Закачалки за Ѕид Boho Капи Екранот Организатор со Tassels

Mkono Шапка Багажник за на Ѕид Бејзбол Капа Организатор и Капа Закачалки за Ѕид Boho Капи Екранот Организатор

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76

пакетот вклучува : поставување на 2 блек метал капа багажник за на ѕид, 1 Boho Капи Чување на Екранот Организаторот.Голема Способност-Држи До 20 Капи : Оваа шапка багажник за на ѕид доаѓа со 20 ' рѓа-отпорни куки, која може да се одржи 20 капи.Најдобро за snapback капи, очила или капи со ремени или токи.Шапка рек ѕид е совршен за чување алатка за капи складирање, ослободи вашиот плакар простор.Moveable & Прилагодливи Рек Куки : Дизајн со отстранлив куки наместо фиксен еден, капа складирање решетката е прилагодлив.Можете лесно може да се прилагоди ширина и кука износот што најдобро одговара.Уникатен Дизајн Шапка Организатор : Дизајн со 3 виси на јажиња во должина од 61 инчи, оваа шапка ги има lage складирање на способност, може да виси до 9 широк обод капи(во зависност од шапка големина), или 12 безбол капи.Најдобар начин за чување и прикажување на сите вид на капи - сонце Шапка, Рибар-Капи, безбол капи, Шешир Fedora Капи, и повеќе.Доаѓаат со 15 дрвени клипови за да ги задоволат вашите виси потреби.Големина : Црна круг цевка виси род (17" L x 2.3"W x 1.5" H) *2, "С"облик куки(55мм)*20.На wodden род е 17"L, должина од род до дното на tassel е 61"Л Целосно виси рек : 70.5"H. Дрвени Клипови : 0.43" x 1.77".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Својот голем капацитет може да се одржи многу работи, може да се стави вашите капи, копчиња, капи, чадори,

2 Полици се вклучени во кутија., Секој рек држи до 9 безбол капи или очила за вкупно до 18...

Секоја рачка мерки околу 10 inche Пространа капи / капи торба уредно организира до 19, безбол капи на едно мес

Премиум Материјал ARTWIND Шапка Торба е направен од премиум Оксфорд Ткаенина, здрав transprent ПВЦ и најлон сме

【Метал Материјал】Направени на квалитетот метал со слој процес, трајни, антикорозија, ' рѓа доказ, се по

Да зачувате простор, додека одржување на вашиот плакар уредни и чисти!.Повеќенаменски : Капа за чување с

Направени од селски дрво & селски сива метал дизајн шапка / перика носителот на екранот стојат.Куполата

Погоден за прикажување на перики, топки, шалови, безбол капа, ван шапка, сликар шапка, рибар шапка, топ ка

ПРИМЕНЛИВИ ЛУЃЕ:Оваа капа за миење е погодна за двете деца и возрасни' капи,совршено во прилог на шапк

Елаборат материјал : безбол капи држачот е изработен од хартија материјал, која е различна од други капи

【Одличен Материјал】Нашите преносни капи складирање organizador е направен од Nylex и нерѓосувачки челик, нема

* Големина : прибл 30x16cm / 12x6.3 инчи Трајни и стабилни Совршена за облека продавница, / шапка продавници и за

Со гордост се Направени во САД.Прав обложени Американски челик.Лесно да се Држи До 6 Капи Помага во Зашти

Постојат 5 нивоа, 6 слоеви и 7 слоеви за да изберете од, погоден за капи на повеќе големини.Ве молиме погле

Fixture Displays 6Ниво Ротирачка Капа Екранот Cosplay Перика Рек Слободни Стои на Тркала.Има 30 капи или перики капи.

Разноврсна Usage Соодветен за вашата Сите Шапка, исто Така, се многу лесен да се откажам шишиња со вода, ра

Scroll