Обновено
Sony Mfd-2dd 1mb Xt Серија 3.5 Diskette 20 Пакет

Sony Mfd-2dd 1mb Xt Серија 3.5 Diskette 20 Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 622.56

Форматира.Супер Чистење Механизам. 2 пакети на 10. Фабрички Запечатени.Двојно двострано/двојно густина.Компатибилност : IBM PS/2 - Модели 25 + 30 IBM PS/1 и други компатибилни 3.5" 2 DD диск системи со користење на DOS 3.2 и повисоко.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll