Обновено
Тешки Гаража Складирање Комунални Куки Ѕид Монтирани Алатки Закачалки Организатор (4 Парчиња Црна 7.1 Големи J Кука)

Тешки Гаража Складирање Комунални Куки Ѕид Монтирани Алатки Закачалки Организатор (4 Парчиња Црна 7.1 Големи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

19" (Φ), Подлога : 1.За скала, велосипед, градина алатки,граѓа,столици и др.65" тубуларна метал кој е издржлив и здрав, Прав обложени, рѓа отпорни конструкција со не-означување совети.ВКЛУЧУВАЈЌИ : 4 парчиња закачалки куки, 8 компјутери завртки и 8 компјутери подлога. - 4 силна, долго куки со гума кука крајот капи за заштита.И тоа, исто така, работи на тврдо, начичкана ѕидови, блок и тула.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : да се Направи мала марк, каде што центарот на завртката ќе оди, и ударна дупка на самото место(s) што се означени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.ГАРДЕРОБА ЖЕЛЕЗНИЧКИ ПОД

за организирање на вашите тешки алатки во гаражи, градини, продавници, подруми или во складишта.Можете д

На Handi Wall 4" Двојно Кука со Заклучување Заградата продавници и организира долго постапува алатки на гара

6" Slat Ѕид Кука.Хром Финиш.Да ги користите овие куки на Slatwall Панели и Slatwall тела merchandisers 3 / 16" дијаметар на ж

За Различни Алатки за Организирање на : Оваа тешка должност Гаража Складирање Куки е широко се користи з

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г

Челик двојно S складирање кука.Прав обложени да се спречи oxidisation.ПВЦ Завиткани за да се избегне оштетува

Проекција : 213 / 16 Инчен; Должина : 20 Инчи; Width : 51 / 2 Инчен; Центар до Центар : 16 Инчи.Суптилни детали и намерн

6парче заврткаво чување на кука во собата за дом и гаража организација.Сите се поцинкуван челик со неозн

Со селотејп, лесно да се лепат на ѕидот цврсто.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Н

Спецификација : Материјал : Јаглероден Steel Surface третман : Цинк Plated Capacity На Оптоварување : 10kg / 22lbs Dimensions : 145

Заедно, на одборот и lochook ќе обезбедуваме совршен нерѓосувачки челик pegboard решение.Куки планината вертик

Складирање клип.Големина : 38mm ( од 1,5 инчи ).Јаглерод Пролет Челик ZP.Metalic.Одредување на завртки се вклучени

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г

【Гаража Кука Тешки】Нашите ТешкиДолжност Гаража Складирање Куките Се Многу Корисни за Домаќинство за

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г

Тоа е боени и ЕВА заштитник, кој може да се заштити објектот од оштетување или нула.Постојат 12 парчиња за

【Исклучително Здрав】Направен од висок квалитет на челик, цврсти и убави заварување можат да го издржа

Можете брзо да ги организирате вашите гаража, магацин, за складирање барака, работилница, брод, RV, итн.Ве

J кука безбедно да се одржи 33 lb или повеќе кога се правилно инсталирани ★Големина и Дизајн – J кука голем

✅Купи патент торба и да добијат бесплатен 6 Pack Продолжување Кабелот Носителот на Организаторот ✅Склад

Издржливи куќа хардвер : куките се направени од метал, кој е издржлив и здрав, за да се префрлате крилја м

Scroll