Обновено
Селото рачно производство Дрвена Кутија за Накит за Жените 8 x 5 инчи| Складирање Keepsake Кутија Тиркизна сина боја со Селтик Срцето Дизајн Handcarved | Декоративни Trinket Бога?

Селото рачно производство Дрвена Кутија за Накит за Жените 8 x 5 инчи| Складирање Keepsake Кутија Тиркизна сина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76

Исто така може да се користи како белегзија кутија има овална капак Овој објект се рачно изработени од Селото Уметничките кои се непривилегирани ✅ОДРЖЛИВ СУРОВ МАТЕРИЈАЛ : rawmaterial користи е дрво законски собрани во Области. ✅ ТРАЈНИ ДРВО : рачно изработени од манго дрво, на еко-одржлив манго дрво.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Основни Злато.Цврст, Полиран, 10 K Жолто злато, Hummer 10k 1.10 mm Кутија Chain Specifications : Тип на Производ : Jewelry Chain Тип :

Декоративен накит кутија за да се прикажат и да ги чува keepsakes, ситните и богатства.Одликувајќи се со шарк

Димензии : Должина 6 x Висина 3 x Ширина 3 Инчи.Сложена резба на овој манго дрвена кутија за накит, се одразу

Подарок ПредлозиПодароци за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџерски на било која прилика како Денот н

Убава италијански дизајн инспириран со богата burlwood заврши и сребрена боја пломба фото рамка капак.Музи

Внатрешноста е опремена со HD огледало стакло, која може да се користи за шминка,облекување и може да се з

Флип Транспарентно Стакло СТП Кожа Накит Организатор Кутија.Мрежа област е прилагодлив област, по отст

56" / 20 x 11 x 6.????Класичен Декоративна Кутија Направени од издржлив метална рамка која заврши со убава зла

Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и пого

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек

Изработен од пластика и издржливи.Ова пиратски богатство градите е многу погодна за чување, покажете ја

Материјал на овој производ е цинк легура, која е корозијаотпорни, неrusting, неdeformable, неисчезнува, и незагад

Од тогаш на вашиот облекување маса повеќе не е нејасна и заштедува многу простор за вашата соба да изгле

Симпатична и тенок, Големина : 3.5 x 2 x .75 инчи.Со својата двојна магнетни куќиште тоа обезбедува задржувањ

* Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор за складирање Мултифункција н

Материјал : Дрво Одбор.Карактеристики : Складирање Кутија, Корисни, Издржлив, Лесен.Кутија Големина : 8cm x

Транспарентна прашина маска, исклучителна без капак.Голем капацитет, преграда за складирање функција.Д

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Надворешноста :

Материјал : прстен кутија е направен од висококвалитет СТП кожа.Тоа е мека и удобна, да се чувствува добр

Scroll