Обновено
Firecrest 95mm Superslim пластовидно multicoated УВ MC Филтер

Firecrest 95mm Superslim пластовидно multicoated УВ MC Филтер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1535.76

39mm Firecrest УВ MC multicoated филтер во пластовидно 5.5 мм прстен.Врвен УВ заштита по прифатлива цена.Изградена во велика БРИТАНИЈА користење Schott Superwite стакло за највисок слика верност.Firecrest multicoating е анти-рефлективен, анти нула и hydrophobic за снимање во најголем предизвик во услови.Обезбедува есенцијални леќа заштита, додека подобрување на квалитетот на сликата со намалување на УВ загадување.Firecrest 95mm Superslim пластовидно multicoated УВ MC Филтер.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

Fitment : Топ покривот маркер светла Покривот на Кабината Маркер Покривот Работи Светлина Царинење Светлин

Категорија; NHL Намали Потписи.Џони Bucyk Boston Bruins Детроит Црвени Крила HOF Потпишан Autograph FDC Ако еден производ

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

'Јамка Закачалка, Вртливата, Прилагодлив Бенд, Цевки Големина (Во.) 21 / 2, Род Големина 3 / 8 Во., Max.Оптоварува

Големина:70x70cm / 27.6x27.6inch,80x80cm / 31.5x31 .5inch,100x100cm / 39.4x39.4inch.Апсолутно безбеден материјал, 100% заштита за бебињ

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

Замена Samsung TV Remote Control AA5900638 A.Не програмирање или paring е потребно.Само внеси нови батерии можат да работат.

Кука клуч специјално дизајниран за прилагодување амортизер на моторните циклуси каде кука клуч со капа

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Scroll