Обновено
Чудовиште 6ft Голема Брзина 4K HDR Hdmi Кабли со Вграден Led Светло, Сино и Црвено Запалени Кабли

Чудовиште 6ft Голема Брзина 4K HDR Hdmi Кабли со Вграден Led Светло, Сино и Црвено Запалени Кабли

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Живот-Како Бои на Вашите HDMI Уреди : кабелот е 16-битна боја го оценувате создава посилна, живот-како бои на вашиот Телевизори, Компјутери и Гејминг уреди.Нашите кабли, исто така, се поврзете со најновите OLED и QLED телевизии, обезбедување на оптимален квалитет на сликата и сликата резултати.Живот-Како Бои на Вашите HDMI Уреди : кабелот е 16-битна боја го оценувате создава посилна, живот-како бои на вашиот Телевизори, Компјутери и Гејминг уреди.Со вграден LED Светло, можете правилно да се идентификуваат вашиот поврзани уреди со леснотија.Се поврзува со Најновите OLED/QLED Телевизори : Како OLED и QLED телевизии станат познати во некои домаќинства, Чудовиште е адаптација на следниот ТВ револуција. 2 Пакет вклучува : една Сина, и еден Црвено-Запалени кабли. 4 K Резолуција и Брзина : Ќе мора до 4 K Резолуција, квалитет, додека 60 Hz refresh брзина создава побрзо, неспокојот слика се прикажува за сите ваши програми и уреди.Нашите кабли се компатибилни со најновите модели и може да ги поддржи сите нивни карактеристики и формати.Резултатите се голем скок во квалитет за просечниот слика на екранот.Сино и Црвено-Запалени кабли.Подобрување на вашите уреди со 2 Пакет Чудовиште HDMI 6-нога LED Светло HDMI Кабел.Резултатите се голем скок во квалитет за просечниот слика на екранот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Поврзување на DVID излезен уред (видео картичка, итн.Тоа може да префрлувате висок пропусен опсег, некомпр

Компатибилен со Сите Стандарден HDMI Интерфејсот 28 AWG Кабли со Тројно Оклопна Заштита.Поддржува 3 D, Ethernet к

HDMI извор уред, како што се компјутерски Компјутери, Bluray плеери, медија плеери, кабловска сандаче; осигур

0, и наназад компатибилен со претходните HDMI 1.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ПРЕД да го КУПИТЕ : HDMI Машко на Машко Кабело

Не се компатибилни со уреди што не поддржуваат протоколот од ДП Alt Режим.Совршено решение за вашиот USBC У

КРАЈНАТА 4 K HDMI КАБЕЛ Премиум 2.0 HDMI 19 pin Злато Позлатен Конекторот Овозможува Лесна Видео & Аудио Пренос со

1 Кабелот е соодветен за вашата стриминг уреди, Apple TV, NVIDIA SHIELD TV, CD / DVD / Bluray плеери, Оган ТВ, Roku Ултра, PS5 / 4, Xbo

PLUG AND PLAY ВО ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА И БРЗИНА : Transforn начинот на кој ќе го доживее вашиот филмови, ТВ емисии, и игр

Без ЛАК, аудио излез од ТВ мора да се изнесе со друг кабел, обично TOSLink или coax, во собраниски систем • 4 K Ре

Се протега HDMI сигналот во текот на една CAT5 / 5e / 6 кабел, HDMI 1.3 согласност.Пренос опсег до 70 M на 1080i, 50 метри в

Ritz Опрема постои за да се направи тоа е можно.УДОБЕН КАБЕЛ Совршена Должина & Лесен Стил, Направете го то

Уживајте во HD видео и дигитална аудио комбинираат во еден кабел со Ethernetподготвени HighSpeed HDMI Кабел од C&E.Ед

Лента Рамен FPV HDMIКомпатибилен Приклучок Флексибилен Кабел Малина Пи 4 Микро HDMI да HDMI / Мини HDMI Женски 90 ст

Да се осигура дека ќе имаат чиста и беспрекорна сигнал на пренос 8 K HD линија,И може да пренос на податоци

Поддршка max 4 K [email protected] 4 : 4 : 4(18 Gbps).Поддржува HDCP (2.2 / 1.4) / HDR / ЦИК / ЛАК.Уникатен трислој структура издржат го ск

Ве молиме проверете ја вашата Roku модел пред да го купат.Со користење на овој кабел, вие ќе бидете во можн

Поддржува 8 [email protected] Hz / 60 Hz / 30 Hz, 4 [email protected] Hz / 120 Hz / 60 Hz / 30 Hz видео резолуции.Наназад компатибилен со HDMI верзии 2...

【Најновите 8 K мини HDMI да HDMI Кабел】Поддршка 8 [email protected] Hz, 4 [email protected] Hz, UHD, FHD, 3 D, Ethernet, Audio Return Channel, HDR 4 : 4 : 4 боја формат ,48

Нашите Кабли се наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандардите, HDMI кабел може да се користи со си

Универзална HDMI Typeза да го ТипКонекција за популарни уреди : Стандарден HDMI порти користи на HDTV, CD / DVD / Bluray

Разредител ви овозможува да ги позиционирате вашиот уред во оптимална позиција, поблиску до работ на ва

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Кабел Должина : 1.8 М / 6ft Верзија 1.4 Micro HDMI Маш

Its најновата игра на владата поддржува променлива refresh стапка, максимизира вредноста на графичка картич

Искуство ВилицаНамалувањето Детали И Резолуција, изграден да се направи да се почувствувате моќта на с

【48 Gbps HDMI Кабел】пренос го оценувате оваа 8k HDMI кабелот е повисока од претходната 2 【Премиум HDMI Конекторо

Scroll