Обновено
Забите Детска Четка за заби Sonic Електрична четкичка за Заби за Деца У Тип 360 степени Автоматско Заби Почиста IPX8 Водоотпорен

Забите Детска Четка за заби Sonic Електрична четкичка за Заби за Деца У Тип 360 степени Автоматско Заби Почиста

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76

Спецификации : Димензии : 40*38*12mm, 50*44*14mm (изборен)Соодветна возраст : 2-7 години, 8-15 години (изборен)време на Полнење : околу 120 minutes Rated напон : 3.7 VPackage се Вклучени : 1*четка за заби+1*heador1*глава(изборен)Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Електрични четки за заби за возрасни лица со водоотпорен функција во прво одделение IP8 X, па тоа е безбед

Материјал : Топ ABSrawmaterial+Alluminum Alloy.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE 4 чистење начини : стандард,ме

Ние се нашите почитувани клиенти.USB полнење дизајн поддржува global напон, овозможувајќи ви да го внесете г

5 начини : чистење, полирање, да заличи, за џвакање, чувствителни.Тоа може да се полни и да се користат, без

★Нови Надгради Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози течност длабоко помеѓу

ОсветленаPack Батерија AC USB Електрични Sonic Моќ Четка за заби.Висока фреквенција sonic вибрации создава динам

спецификација : Четка тип : Du Pont најлон жица Четка дијаметар : 0 1 Замена четка глави, "W" облик дизајн : Доаѓ

【8 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 2 ГОДИНИ】 Електрични четки за заби доаѓа со 7 замени четка за заби главата(вкупно 8 че

Материјал : ABS / TPE / Dupont најлон 2 Удобен Глави : Удобен наежвам е бранформирана, ефикасно ги чисти надвор пл

Du Pont е услужни влакната се мека како мека музика.Дизајн на интелигентни контрола на притисокот е само пр

Материјал : Топ ABS,TPE.Стоковните Квалитет, Сертификација : 3 C и CE.Ефект : Deep Clean Brush Функција : Removeplaque.Electric Tooth

Влажни четка глава и стави ја во јо 4 Брзини : Возрасни електрична четка за заби има 4 чистење начини за еф

Еднокопче switch Oneкликнете на за да се префрлате помеѓу пет четкање modes45 S автоматско мерење на времето.За

★ Секој одличен ден започнува со MUNAIQUI sonic електрична четка за заби.Мека шарени флеш LED светло и симпатич

Висок конфигурација : 6 четкање режими, 3 четка глави, режим на мемориската функција, рафинирани грижа, 6018

Напојува со 1pc AAA батерија, тоа може да се променат во секое време, водоотпорен батеријата, се безбедни за

Супер Sonic Електрична Четка за заби со Хипер Иновации Корп Smart Тајмер : 30 секунди потсетник / 2 минути авто

Scroll