Обновено
Canon Батеријата Пакет BP-975 за XF305, XF300, XF205, XF200, XF105, XF100 Професионална видео камера

Canon Батеријата Пакет BP-975 за XF305, XF300, XF205, XF200, XF105, XF100 Професионална видео камера

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1919.76

Пакет Димензии : 23.114 H X 12.192 L X 16.256 W (сантиметри).Помагајќи ти да се избегне една прерано губење на енергија.Пакет Тежина : 0.431 килограми.Земја на Потекло : Кина.BP-975 Литиум-Јонска Батерија за XF Серија Camcorders е дизајниран за употреба со Канон е XF серија професионални camcorders.BP-975 испраќа останатите батеријата време и носи податоци назад на видео камера, помагајќи ти да се избегне една прерано губење на енергија.BP-975, исто така, има 4 LED светла кои се прикаже преостанатото време на батеријата, како и.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, екопријателски, безбедно и долготрајн

Бела рачно изработени mulberry хартија.Мазна површина 4 deckle рабови.Лист големина е 22" x 30".Тежина варира од ли

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

[Висок Квалитет]Quick start без греење време, тоа е заштеда на енергија и енергија конзервација...

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

Дизајниран за употреба во професионални лаборатории, но е идеален избор за наука училници и домашна упо

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Scroll