Обновено
BANFI Фондацијата Шминка Четки сет,Сенки во Прав Руменило Козметички Четки Преносни 9pcs Премиум Најлон Косата Со Дрвена Рачка Убавина Инструмент (зелен)

BANFI Фондацијата Шминка Четки сет,Сенки во Прав Руменило Козметички Четки Преносни 9pcs Премиум Најлон Косата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

Имаат корисна сочинуваат алатка ,има неспоредлива предност ,може да стигне до убавината beyong вашата радост со шминка изглед. Мешање Четка-Мешавина од бои заедно на капакот со додадена контрола,удар од груби линии за добро помеша ефект. Ставете грашок големина пад на четка за чистење (или било какви благи чистење како бебе шампон) во вашата дланка.Боја : Шумски Green Material : Синтетички влакна+Дрвена рачка+Алуминиумски Ferrule Size : 21*14 cm Package вклучуваат : 9xmake до четки,случај Четки Водич : 1.Како да се Исчисти : 1. Повторете се додека водата тече јасно и сите шминка е отстранета од четка. Во прав со Четка - Дава целосна покриеност на лицето дали можете да го искористите за да го поставите вашиот фондацијата.Можете исто така нежно четкање на влакната на хартиена крпа за да се отстрани израстоци.Шминка Четка во Собата : Оваа група Имаат 9pcs Четки,Вклучуваат лабава во прав со четка,фондацијата четка,сенки четка,контура четка,Усна четка,спојувајќи четка со сомот торба,не само што се погодни за употреба дома, но исто така лесно да се спроведе. Руменило Четка Својата совршена за blusher и bronzer3. Влажни четка со топла вода, да се биде внимателен да не се целосно го потопи база на влакната. Concealer Четка - Concealer под очите и околу носот. Истакнувајќи Четка-Беспрекорно се потенцира јаготки и да ги направи поп со овој стручно се дизајнирани со четка. Усна Четка : За примена на кармин и усна сјај со поголема прецизност. Исплакнете на влакната, цедење од базата на совети за да се отстрани вишокот на вода.Висок Квалитет на Увезени Најлон Коса : Мека и густина увоз најлон косата,лесно да се натопи козметика прав или крем, но не и отпад,погоден за sensitively кожата,многу пријателски за вашата кожа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Има добра количина на производот и силиконски е меко чувство, но цврсти доволно да се шири кал.Ако имате

На газирани и густи синтетички влакна ви обезбеди неверојатна допрат и да се почувствуваат.На влакната

Четка Материјал : Коза Коса.Количина : 1pc.Големина на : Лице во прав со Четка.Се Користи Со : Прав.Рачка Мат

Око шминка четки доаѓаат во различни форми и големини, така што тие се вклопуваат во контури и моменти н

Удобно се справи со дизајн.Лесен за употреба и преносни.Мека и свиленкаста на допир,четки се густи и во о

Материјал : Коза коса,Рачка материјал : Дрво,Четка материјал : Синтетички Влакна.Професионален квалитет

Вклучува : 11pcs повеќе потреби Шминка четки + 1pcs Висок квалитет Плетенка Козметички Торба 3 Нека влакната

????[Шминка Четка Поставите] транспарентни рачки на овие шминка четки ќе остави длабок впечаток врз тебе.

Предмет Тип : Шминка Четка.Четка Материјал : Коза Коса.Се Користи Со : Множества & Колекции.Големина : Стан

Smearing козметички рамномерно, рендерирање ќе лесен и тенок се соочи со шминка.Производ ефект : користење н

Се кандидира на влакната од четка под топла вода.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена,

Чешел направени од синтетички влакна, мека и свиленкаста на допир.Даде совршен шминка во секое време.Не

·Густа и Свиленкаста четка глави се без мирис, не се фрли.Што може да се користи помалку производи за едн

【Создаде Совршена Шминка】 Тоа има силна прав зафат способност и да може ефективно да се применуваат се

Оваа четка во собата ќе покаже својата природна убавина и да ја напушти беспрекорна заврши.За вас, удобе

Или можете да изберете множество на шминка четки како подарок за жените / мајка / себе / семејство / приј

ЗАВРШИ ЧЕТКА за ПОСТАВУВАЊЕ Доаѓа во комплет со 6 соочуваат со четки за течен, крем и прав апликација, 2 con

РАБОТИ СОВРШЕНО СО НАШИТЕ ЦРНА МАСКА да се добие овој лицето четка и го користат за да се применат на на

Усвојува високо квалитетни пони коса која обезбедува врвен способност да се одржи powerder, мека и пријатни

Мини Точка Четка : Рамна, свитливи влакната ви помогне да се применуваат усна производ токму и природно.

Scroll