Обновено
BOTW NFC Игра Картички за Легендата на Zelda: Здив на Диви Компатибилен со Nintendo Вклучите/Wii U/Нова 3DS - 23pcs Мини Круг Картичка со Пластична кутија

BOTW NFC Игра Картички за Легендата на Zelda: Здив на Диви Компатибилен со Nintendo Вклучите/Wii U/Нова 3DS

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1245.60

Компатибилен – NFC Игра Картичка Компатибилна со Nintendo Прекинувач, Wii U и Нови 3 DS системи.Материјал – NFC Ознака Картичка Направи од Пластика, Вода-доказ и Носат-отпорни.Пакетот Вклучува – 23 Pcs/Pack (Нема Повторување) со Кристално Случај.Мали Картичка Големина– 0.8*0.8*0.2 инчи, Лесно да се носат. ※ИЗВЕСТУВАЊЕ – Играта Картичка НЕ Amiibo, Трети лица NFC ознака картички.VGCAR обезбедува живот за време на техничка поддршка; Никакви проблеми, не двоумете се да контактирате со нас.Како да го користите : 1. Заврши првиот Храм предизвик 2. Притиснете го копчето "+" од дното на играта,изберете "систем-options" 3. Поставување на amibo опција во "use amibo" 4. Стави ја картичката на правото стап ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Други Додатоци во Слики НЕ Се Вклучени, Игра Картички Само!На картичка може да се користи само еднаш дневно.Картичката Име : Број 1 Волкот Линк - 20 Срца бр.2 Линк Majora ' s Mask - Легендата на Zelda Број 3 Toon Линк - Super Smash Bros No. 4 Линк (Стрелец) Број 5 Линк Skyward Меч - Legend of Zelda Број 6 Линк - Ocarina of Time Број 7 Линк - Super Smash Bros Број 8 Toon Линк - Ветрот Waker Број 9 Линк - Самрак Принцеза Број 10 Линк (Велосипедист) Број 11 Линк - Легендата на Zelda Бр 12 Zelda - Super Smash Bros Бр 13 Sheik - Super Smash Bros Бр 14 Старател Бр 15 Bokoblin Бр 16 Ganondorf Бр 17 Zelda Бр 18 Zelda - Ветрот Waker Бр 19 Зора Шампион - Mipha Бр 20 Rito Шампион - Revali Бр 21 Goron Шампион - Daruk Бр 22 Gerudo Шампион - Urbosa Бр 23 Млади Линк.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

Бела рачно изработени mulberry хартија.Мазна површина 4 deckle рабови.Лист големина е 22" x 30".Тежина варира од ли

Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени токму во место, така што е

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

04 инчен); ве Молиме бидете сигурни дека овие Мали монистра задоволат вашата потреба, пред ставање на ред,

БИЗНИС : Jeatopia физички продавници во Тајван и Кина се создаде удобно и свеж стил рачно изработени простор

Притисок Sensor за Мали димензии, мала тежина, свиткување на корозија, долг работен век, лесно да се инстал

Заменлив Главата Дискови за ПредСетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и ви

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Направени од borosilicate стакло за јасност, сила, топлина, и хемискоотпор.Боја : Clear Material : Borosilicate Стакло 3.Упот

Openend / 12точка кутија комбинација метрички клуч.Кован од хром vanadium челик, хром позлатен и полиран.Светски

3 различни големини избор со 3 различни ниво на сина светлина блокирање стапки за различни големини рамк

39mm Firecrest УВ MC multicoated филтер во пластовидно 5.5 мм прстен.Врвен УВ заштита по прифатлива цена.Изградена во в

Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Како да пов

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

Заменете JVC ТВ Далечински Управувач RMTJR01 Лесен за употреба,само инсталирајте нови батерии може да работ

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

Лесен за употреба и лесно да се чисти по употребата.Широко се користи во многу области како што се микро

Содржи еден (1) 14.1 оз 25count пакет на ПОТЕКЛО DENTASTIX Оригиналниот Вкус Третира за Мали или Средни Кучиња.ПОТЕ

внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Без лизгање еднаш во прилог, лепак

4 IN Тежина : 230g / 280g / 410g Карактеристики : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорпција на вода,

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

Пакет Димензии : 23.114 H X 12.192 L X 16.256 W (сантиметри).Помагајќи ти да се избегне една прерано губење на енергиј

Multicoated 97% Пропуст.Ја елиминира Ултравиолетово (УВ).Заштитна Стакло УВ Филтер.Еластични Оптичко Стакло.Ни

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll