Обновено
Не Токсични лак Сет, Лесно Кора Надвор и Брза Сува лак Сет, Еко Пријателски & Органски лак за Жените,Тинејџерите,Деца

Не Токсични лак Сет, Лесно Кора Надвор и Брза Сува лак Сет, Еко Пријателски & Органски лак за Жените,Тинејџерите,Деца

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 222.24

Не-Токсични и Еко-пријателски : На лак собата е не-токсични,еко-пријателски, не-иритирачки.Нема DBP хемикалии, toluene) или формалдехид.Најдобар избор за Жени, Девојки и Тинејџерите.Брзо Сушење и Отстранлив : единствена формула ја прави сува во околу 80 секунди, без потреба да се пече на крушка, ги споделите со вашите прсти се впие во топла вода за време, можете лесно може да се откине лак, без користење на било лак смена.Повеќе Боја : богатите боја на лак поставување ви овозможува да се прилагоди на било повод, како што е слободното време, ноќни клубови, забави, свадби итн.Професионален лак има стилски, најновите бои, кои може да се дополнуваат со вашиот тонот на кожата и се носат.Може да имаат различни ноктите бои секој ден.Лесен за користење : Не треба УВ ламбата и спрејот, LED светилка помине фен, Брз сува формула.Само изберете боја на лак ви се допаѓа и четка тоа два пати со четка косата на вообичаениот начин.Целата операција трае само 8 минути.Производот Содржи и Клиент Сервис : Било какви проблеми околу нашите производи,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се справи со ова прашање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

❤Посебен Сјај : Тоа е шарени Рефлексивни Сјајот Не само sliver сјај како и другите на пазарот ❤Две Тип Пост

✅ 【Маскирани Карактеристики】zip до суичери за тинејџерски девојки светло сива sweatshirt сива sweatshirt zip до се

Постигнат најдобри салон се погледне од удобноста на вашиот дом со Сали Хансен Чудо Гел лак кои траат до

Прилично Дива сакате да има убава ноктите, како и, во меѓувреме, сакаме да ја видите вашата различни комб

НЕ ОЧИСТИ SEALER не бара чистење по лекување.ПОСТОЈАН ВИСОК СЈАЈ СЈАЈ Остава долготраен стакло завршница

Создава голема покриеност во еден слој.Целосно самостојно израмнување.Се однесува еднакво, без било ле

Формулиран без : Формалдехид, Toulene, DBP, Camphor, Етил Tosylamide, Acetone, Формалдехид Смола.Вегетаријанци, глутенбесп

Scroll