Обновено
Органски Маслиново Масло Рафинирано Чиста Ладно-Цедените 16 Мл/1 Пивце

Органски Маслиново Масло Рафинирано Чиста Ладно-Цедените 16 Мл/1 Пивце

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76

Ботаничкото Име : Olea europaea.Екстракција Метод : Ладно-Цедените.Обработка Тип : Рафинирани.Се Добива Од : Плодот.Потекло : САД.Бои : Бледо жолта течност.Ароматични Опис : Мирис Заедничка Употреба : Маслиново Превозникот Масло може да се користи во многу козметички производи, особено оние за лето производи и сува коса.Конзистентност : Типични и Карактеристични на Превозникот Масла.Апсорпција : Апсорбира во кожата на просечна брзина, оставајќи многу мала мрсна чувство на кожата.Рок на траење : Корисници може да се очекува рок на траење до 2 години, со соодветни услови на чување (кул, надвор од директна сончева светлина).Ладење по отворањето се препорачува.Складирање : препорачливо е ладно-цедените превозникот масла се чуваат на ладно и темно место за одржување на свежината и да се постигне максимален рок на траење.Ако ладилник, донесе до собна температура пред да го користите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, екопријателски, безбедно и долготрајн

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Целосна вештачки кристал украсена, додадете искра на вашата фризура.Супер добра еластичност, добар изг

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

4 mm A76 PX Алкална Клетки Се Користи Во : • Часовници• Часовници• Калкулатори• Компјутери• Камери• Диги

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

Висок квалитет,влажно и суво двојна употреба, остар мелење, метал рѓа, трајни, Не надвор од песок.Одлично

Лесно да се отвораат и затвораат, компактен и лесен,лесно се вклопуваат во вашиот џеб,briefcase или ташна.Пил

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

3 различни големини избор со 3 различни ниво на сина светлина блокирање стапки за различни големини рамк

Компатибилен – NFC Игра Картичка Компатибилна со Nintendo Прекинувач, Wii U и Нови 3 DS системи.Материјал – NFC Оз

збир на 5 Lab Стакло култура медиуми шише w капа autoclavable reagent 100 ml нови направени од borosilicate.тешки ѕид.За reagent и

1 Висока точност, добра стабилност, 5 Тони 2 Чувствителност 1.02.0 m V / V 3 Материјал : не ' рѓосувачки челик 174

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

Аглеста Отворен Крај На отворен крај е аглеста 15 степени па клуч може да се превртува со секоја ротација

На инокулација род е лабораторија средство најчесто се користи во многу видови на научно искуство, вклу

Се применува за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси и повеќ

Кука клуч специјално дизајниран за прилагодување амортизер на моторните циклуси каде кука клуч со капа

【100% Природни Премиум Памук】 Ултра Мека и Пријатна Странасе чувствуваат.Совршен за Потоплите Сезони Ил

Притисок Sensor за Мали димензии, мала тежина, свиткување на корозија, долг работен век, лесно да се инстал

'Јамка Закачалка, Вртливата, Прилагодлив Бенд, Цевки Големина (Во.) 21 / 2, Род Големина 3 / 8 Во., Max.Оптоварува

: 14mm; месо тело големина : 7mm; вкупна должина : 77mm.Може да се користи за дрво производи перфорација, монтажа

Бела рачно изработени mulberry хартија.Мазна површина 4 deckle рабови.Лист големина е 22" x 30".Тежина варира од ли

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

LG (Aristo 4 Плус) / LG (Aristo 4+) Компатибилен, Прилагоденаодговара на вашиот уред екран, Максимална Сила.Направе

Дизајниран за употреба во професионални лаборатории, но е идеален избор за наука училници и домашна упо

39mm Firecrest УВ MC multicoated филтер во пластовидно 5.5 мм прстен.Врвен УВ заштита по прифатлива цена.Изградена во в

Scroll