Обновено
ЛЕПЕНКА(R) БРЕНД сврзувачки елементи ЛЕПЕНКА(R) Бренд Ткаенина Фузија Лента, 3/4 од 5-Двор, Бела

ЛЕПЕНКА(R) БРЕНД сврзувачки елементи ЛЕПЕНКА(R) Бренд Ткаенина Фузија Лента, 3/4 од 5-Двор, Бела

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 607.92

НАПОМЕНА : е доверлив продавачот на Лепенка Бренд производи.Гаранција нема да важи на било какви предмети купени преку трета страна на продавачот.ЛЕПЕНКА (R) БРЕНД FASTENERS-Моден Фузија Лента.Топлината се активира fastener трајно обврзници без шиење!На високо-технолошки лепило крст-линкови со ткаенина за да се обезбеди траен прилог дури и со миење.Таа работи на повеќето ткаенини, вклучувајќи памучна и мешавини, полиестер, руно, велур, платно и повеќе.Тоа е совршен за користење на дебели или тешко да се шие ткаенини и за правење на брзи поправки.Моден фузија лента работи добро со не-шие оркестарот, облека, костими и сезонски акценти.Овој пакет содржи 5 метри од 3/4 инчи широка лента.Боја : Бела.Произведено во САД.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Велкро Бренд TEXACRO 70 / 71 е притисок осетлив кукаnциклус најлон fastener затворање систем произведени со ткаен

Ролни : 1 ролна од 3.Излупете исклучување на заштитната хартија на задната страна, се држи на местото што

ШИРОКО се КОРИСТИ лепило кука и јамка се тркалаат можат да се применат на било мазни површини на ѕидовит

Исто така ebable да се користи за наводнување на растенијата, се избегнат да бидат оштетени од ветрот.ТОПЛО

Абразија, да изгние и антиносат циклуси ви овозможи да се закачите и откачете објекти одново и одново б

Материјал : Полиестер / Најлон.Кука Тип : Краток Кука(Посилен отколку Долго Кука, и многу повеќе меки, ко

Fastener лента поставена : на fastener ленти сет вклучува 2 ролни на лента за прицврстување на кабелот врски, еде

Тоа се прави на трајни и издржливи најлон и може да се лепат за било каква мазна и тврда површина.Може да

2" Шиена Кука и Јамка Fastener Јамка страна само се продава од дворот.Овој објект се продаваат од страна на д

Топло Совети : 1.ZZFLYA двострано лепило кука и јамка лента 8m longth 20mm ширина Овој сестран самолепливи двојно

4" Шиена Кука и Јамка Fastener Кука страна само се продава од дворот.Овој објект се продаваат од страна на дв

Широка Примена : : кука и јамка лента може да се користи за дом, канцеларија, училиште и други шиење израб

БРЗ и ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА во 3 лесни чекори ✮ Чиста и сува површина пред апликација ✮ Намалување на должин

1.Големина : 10мм 15mm 20mm 25мм 30мм;20*28mm 2.Боја : Црна,Бела,Црвена,Зелена,Сина,Жолта,Овошје зелена...

1.Материјал : Полиестер & најлон 2 Бои : 6 Бои 3.Пакување : 10мм 15mm и 20mm 500pcs / многу,25мм 200pcs / многу 30мм 200pcs / мног

【Големина и Пакет】 : 12 пар 6*6cm / 2.36*2.36 инч Квадратен Кука Јамка Лента + 12 пар 6cm / 2.36 инчен Круг кука и јамка

Следната стап другата страна на кука јамка лента за да го објектот што сакате да го поправи...

Кука и јамка ленти за монтажа на разни лесни предмети.Самолепило на грбот за монтажа на објекти.Димензи

342 Парови монети кука Лепак : Водоотпорен лепак.Спецификација : Боја : Црна Димензии : 15mm Облик : Мал круг т

Ширина : 1 инч (25мм); Должина : 5 метри долг кука и 5 метри долг јамка.Стап се направени од најлон, многу елас

Scroll