Обновено
Торба Pendant Телефон Шарм Телефон Додатоци Виси Украси Daisy Цвет Lanyards Копче Висат Јаже Мобилен Телефон Ремени(Розева)

Торба Pendant Телефон Шарм Телефон Додатоци Виси Украси Daisy Цвет Lanyards Копче Висат Јаже Мобилен Телефон

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

Големина : За 10.5*2cm.Материјал : алуминиум.Боја : Како на сликите.Количина : 1pc.Пакетот вклучува : 1* Телефон Шарм.Количина : 1pc Package вклучува : 1* Телефон Charms Material : алуминиум Боја : Како pictures Size : За 10.5*2cm Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Мери со рака,можеби околу 1~2cm разлика.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Земајќи полесни, повеќе comedic пристап од други DC цртани филмови, Teen Titans Оди!стана еден од CN најпопуларните

Оваа шарм рака направен од висок квалитет на samak.Прикачите тоа секаде каде е можно.Тоа може да оди на моб

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Универзална за сите видови на мобилни телефони, не треба да се мешаат со полнење.Телескопски пролет моб

USB приклучок или порт за Полнење анти прашина приклучокот.Одговара за сите производи на Apple со Молња Клу

Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни / паметни телефони, музичк

Телефонот не се вклучени.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци на повеќето мобилни /

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Шармот приклучок директно во вашиот џек за слушалки и го задржува област без прашина и остатоци.Можете

Пакет содржи : 1 * Моден Bling Телефон Случај за полнење за Motorola Мото Z2 Сила / Мото Z2 Игра 1 * Посебни STENES ЛОГ

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници с

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

Корисна Lanyards : Овие Видиме Затворач се погодни за бесење светлина електронски додатоци и некои мали раб

Материјалите кои се користат во производи се еколошки и безбедно.Тоа не заземаат многу простор поради с

Поради неиритирачки мирис, тоа може да биде директно контактирал со кожата.Не е лесно да се земе простор

Материјал : мобилен телефон синџир е направен од висококвалитет на песок, кристално и мека керамички, си

Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.СмислаТ

Тоа не заземаат многу простор поради своите мали димензии.Производ големина и лак се дизајнирани споре

★Компатибилен Телефон Модел : совршено се вклопуваат за i Phone 6 S / 6 Плус / i Phone 6 S / 6 / i Phone SE / Samsung Галакси

SCOOBYDOO и сите поврзани со ликови и елементи & ХанаБарбера.СОВРШЕН ЗА ТИНЕЈЏЕРИ И ВОЗРАСНИ : Ова незаборавн

Исто така, совршен подарок за роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, дипломирањето, и секоја прилика.с

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Материјал : Алуминиум.Тежина : 30g.Големина : за 14.3 CM.Стил : модерен и симпатична.Повод : Подароци, сувенири.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал : Тексас.Големина : 7.48x5.31x0.78inch / 19x13.5x2cm(H x W x T).Вез цвет patter, отстранлив треба за на рака.Може да ги

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Apple i Phone 7 / 8 / SE (2020).НЕ се ЛИЗГА : Обложени TPU силикони заврши обезбедув

Издржливи lanyard / рака / string да се носат USB Флеш усб, Keychain, ID Значка Носител на Името на ознаката, MP3 плеер, Ре

Scroll