Обновено
fangkaisi Мини Овлажнител, Супер Тивко, Авто Shut-Off, Ноќ Осветлување, USB Лични Десктоп Овлажнител, за Спалната соба,Канцеларија Соба, Автомобил (Розова), 2.95*2.95*3.94(7.5*7.5*10cm)

fangkaisi Мини Овлажнител, Супер Тивко, Авто Shut-Off, Ноќ Осветлување, USB Лични Десктоп Овлажнител, за Спалната

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 334.08

[Safe & Auto Shut-Off]Кога водата се користи до малиот овлажнител автоматски ќе се затвори, заштита на уредот, да продолжат да го користат по рестартирање. [Преносен, компактен и широко применливи]преносни мини овлажнител е USB извор на енергија и лесно може да се носи насекаде. (4) на Овој овлажнител е НЕ-ПОЛНЕЊЕ и тоа мора да биде вклучен за да се задржи работа. [Тивка Ultarsonic Работа] Ултразвучно навлажнувачи произведе речиси нечујно фреквенција 26d B обезбедување на ултра-тивка работа. -Ниско ниво на бучава операција, автомобилот етерично масло diffuser исто така, може да бидат заменети со ароматерапијата да се направи собата и автомобил мирис мирис.[Нано спреј] Ова е, исто така, фабриката овлажнител со нано спреј.Оваа овлажнител нема да ви пречи при спиење и работа.На тој начин, не мора да се грижите за овлажнител се оштетени во отсуство на вода.Притиснете го копчето за 2 секунди за да го вклучите/исклучите ноќта светлосен режим.0 НА Електрична Струја : 250-350m A Моќ : 2 W Капацитет на Резервоар : 230 ml Магла Празнење : 30ml/H Работно Време : 6 часа Производ Тежина : 110g Производ Големина : 7.

Повеќе детали

Input:
DC5.0V/1.0A Electric Current

Слични производи во категоријата

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени произ

Усвојува високо квалитетна ABS + силикони+ керамички материјал, заштита на животната средина.Спреј во сре

★Маса не е влажно автомобил : ултразвучно фреквенција на вибрации, течноста молекулите на водата, диспе

Можете да користите стандарден индивидуално шише за вода за да се произведе цела ноќ humidification за вашата

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Парична казна спреј : мека и нежна спреј, ги отстранува сувост и длабоко moisturizes кожата.Голем капацитет : н

★Humidification, Ароматерапијата, Се Прочисти.Автомобил Арома Diffusers може да се зголеми влажноста на воздухот,

Тоа прецизно го следи влажност и користи тивка фан да циркулира воздухот / влажност во humidor, ова и insures де

Тивка работа во голема соба : Ултразвучно овлажнител е многу тивко и може да се намали бучавата од 35d B.Со

КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : Ние стоиме зад нашите производи и најдобра услуга по продажбата тим е секогаш со ва

[Светлина звук хидратација] : Вграден да се намали atomization бучава структура, звукот не надминува 35d B, хидра

фустани капа ракав блузи, за жени плус големина dressy блузи црна jumpsuits секси партија клуб ноќ жените плива

Материјал : ПП, АБС, здрави, еколошки, издржливи.Големина : 180 * 165 MM, тежина : 420 G, користете област : 2040 квадр

Филтерот на секои 34 месеци ќе се продолжи работниот век на навлажнувачи.Лесно се сечат за да одговараат

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мали боја разлики може да се случи, ве молам про

300ml на вода за складирање за да се задоволат вашите потреби во текот на денот.што ќе ви овозможи да се зем

Преносни мини овлажнител : Оваа мини овлажнител е мал во големина, лесен во тежина, лесно да се носат, улт

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Се создаде добра атмосфера за вашиот дом, совршени за дневна соба, внатрешни работи, спална соба и во зав

Може да вклучите режим на спиење, го исклучите екранот, пак на мала количина на магла, молчи humidification без

❤ Ако сте во пазарот за убаво и практичен подарок, можете да престанете да гледате.5нозе и промена на осв

Доволно количество : ќе добиете 40 парчиња бел памук овлажнител филтер фитили, секој еден е прибл 7 cm / 2.75

【Филтер Стапчиња Големина】0.28(Дијаметар) x 5.31(Должина)инч.Можете да ја исечете тоа да се вклопи со вашио

Без шише за вода : со овој USB воздух овлажнител, не треба да се толерира сув воздух повеќе; Краток дизајн б

2 KGRated моќ : 22 WControl метод : допир control Rated напон : 220 VRated капацитет : 3.6 инчи, стилски, модерен изглед, само еден

Еден МИНИМАЛИСТИЧКИ Е СОН & СИМПАТИЧНА, НО ФУНКЦИОНАЛНА : Како симпатична како и да е, оваа мала овлажнит

1.Оваа точка е на мини печурки овлажнител.Тој е дизајниран како печурки форма која го прави супер привле

Плус својата авто исклучи дизајн, да обезбеди подобра заштита за вас и вашите семејства.На овлажнител з

Машината автоматски ќе работат на одржување на влажноста Ви благодариме за посетата на мојот продавниц

Опис на производот На овлажнител работи за да додадете влага на воздухот да се зголеми нивото на влажно

Scroll