Обновено
Двојно Туш Завеса Прстени Куки Нерѓосувачки Челик Тешки Ролери Планирам Декоративни Куки за Бања Прачки Завеси Облоги Бронза Сет на 12

Двојно Туш Завеса Прстени Куки Нерѓосувачки Челик Тешки Ролери Планирам Декоративни Куки за Бања Прачки Завеси

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Постои евтина c-облик туш завеса кука, кој е пластика. ★ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : На Yoocylii тешки туш завеса куки Отворен дизајн, лесно да се стави на и да се отстрани колку што е потребно.На челик е обложено со полиран хром. ★ РЃА-ОТПОРНИ не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - Виси и туш завеса и лагер за полесно ракување.Куките искра под светлината и изгледа домот.Куките не rip или повлекување на туш завеси. ★ ДВОЈНО ТУШ КУКИ - Едноставно кука двојно планирам прстени над било туш завеса род (од 60" - 72" должина и 3/4" 1 1/8" дијаметар), директно или криви.Лесно да се чисти со едноставно бришење на нив надолу.Благодарение на посебен туш завеса прстен дизајн, може да се нацрта на завеса со занемарлива напор.Најдобар туш завеса кука го штити вашиот туш завеса и род.Тие обично исчезнат во неколку години, и тие дупка со вашиот туш завеса род поради триење.Ако сте незадоволни со квалитетот на нашите производи, ние ви вратат веднаш.Овие топки, исто така, се намали триењето на стап површина, така што може да ги привлече туш завеса со занемарлива напор.★ НЕ SNAGGING ИЛИ КИНЕЊЕ - Нашите туш прстени беа дизајн да се тркалаат без никаков напор. ★ КВАЛИТЕТ ТРАЕ ПОДОЛГО Зошто да се трошат помалку и да добиете инфериорни во однос на квалитетот?Нема потреба да се купат одново и одново ако добиете 100% од нерѓосувачки челик куки.На 304 нерѓосувачки челик куки може да ги реши сите ваши проблеми.Ролни убаво на 3/4" да 1-1/8" дијаметар туш прачки (криви, директно или сопствен тип).Не rusting или корозија.Нема snagging и кавга.Ние сме задоволни да добијат совети и предлози.Ако користите стигнале род, на јадицата ќе финтата кога ќе подготви завеса преку заеднички.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како што е прикажано на сликата Материјал : не ' Рѓосувачки челик Пакетот Вклучува : 12 X Туш Завеса Куки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

Направени од премиум ЈП материјал, складирање кутија е издржлив, екопријателски, безбедно и долготрајн

✿ ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТНема да заземаат премногу контра простор додека го држите сите на вашите

39mm Firecrest УВ MC multicoated филтер во пластовидно 5.5 мм прстен.Врвен УВ заштита по прифатлива цена.Изградена во в

Се применува за лаборатории за тестирање, лаборатории, хемија, микробиологија, течности, мириси и повеќ

Забелешка : ве Молиме внимателно проверете дали модел на автомобил е компатибилен со нашите производи п

【Материјали】 Нашиот Организатор Торба е направен со супериорен СТП кожа.Нудат одлична заштита за внат

[5 Pack] УЛТРА ТЕНОК Калено Стакло Екран Заштитници се 0.25 mm тенки, што ги прави тешко забележливи за вашиот

Пресврттесни, течењедоказ печат прави овие контејнери идеален за чување на течности и закуски, или през

Безбедно да се покренува и одржува p H во морските аквариуми.Покренува морски p H своите природни нивоа до

3 различни големини избор со 3 различни ниво на сина светлина блокирање стапки за различни големини рамк

'Јамка Закачалка, Вртливата, Прилагодлив Бенд, Цевки Големина (Во.) 21 / 2, Род Големина 3 / 8 Во., Max.Оптоварува

Овие мали метални предмети се совршен додаток за вршење на апчиња, лекови, додатоци, пеперминт, обетки, и

Лесна замена оваа светла собранието беше специјално дизајниран да изгледа и функционира како оригинал

【100% Природни Премиум Памук】 Ултра Мека и Пријатна Странасе чувствуваат.Совршен за Потоплите Сезони Ил

Карактеристики : .Тоа е пункција поправка комплет за цевки пневматик.Ако одите надвор од циклус, мопед, м

Заменлив Главата Дискови за ПредСетови.Тоа му припаѓа на алатки категорија.Тоа е на траен квалитет и ви

Практична функција : Соларен на полнење и празнење контролер може да се прилагоди на сила доставени од с

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Компатибилен – NFC Игра Картичка Компатибилна со Nintendo Прекинувач, Wii U и Нови 3 DS системи.Материјал – NFC Оз

Scroll