Обновено
Земјата Свежи Стакло Мрзливи Сузан Плочата 13 Инчен Дијаметар

Земјата Свежи Стакло Мрзливи Сузан Плочата 13 Инчен Дијаметар

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 695.76

ДЕКОРАТИВНИ СТАКЛО МРЗЛИВИ СУЗАН ПЛОЧАТА е идеален за забавни кога порција сирење и овошје, мезе, колачи и десерти или за организирање на мирудии и зачини.НАПРАВЕНА ОД КАЛЕНО СТАКЛО, Мрзливи Сузан плочата се наоѓа на мазни ротација стакло база со вграден механизам за да ги ротира 360 степени.Се користи како централен на маса, на еден countertop или на некоја полица.СОВРШЕН ПОДАРОК за вашите пријатели и семејство, водителка подарок или да го задржи за себе.НЕГА : Ги чисти со благ детергент и вода и темелно исушете.МЕРКИ 13 инчи дијаметар и 7/8 инчи во висина, вклучувајќи база.Земјата Свежи Стакло Мрзливи Сузан Плочата 13 Инчен Дијаметар.Совршен за забавни, ова Counter Art декоративни мрзливи Сузан е мулти-функционално парче, која има вграден механизам кој овозможува непречено ротација на својата 13-инчен круг стакло врвот.Ова служи парче е одлична за презентирање на сирење и овошје, мезе, колачи и десерти, па дури и како трпезариска маса централен.Уметнички дизајн додава шарени, карактеристичен стил на вашиот вклучена маса која ќе се ужива и за годините што доаѓаат.Прави убави подарок.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Товарот до 30kgr.Она што треба да го забележи?Редовно користат масло за подмачкување на тркалање лежишта в

Ние ќе се одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволувачки решенија.Специјално за детали сликари...

Planked манго дрво Мрзливи Сузан карактеристики печатени расположение површината.Големина : 16.5 инчи дијам

Против пролизгување Дизајн : Дното усвоен не се лизга силикони дизајн.Антилизга перформанси се одлични,

МРЗЛИВИ СУЗАН ПЛОЧАТА : Дизајнирани 360° rotatable, организирање на вашиот работи во провизии никогаш не било

●При изборот на големината на плочата, ве молиме мерка на десктоп големина прво.Повеќе избори : Постоја

Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задово

Против пролизгување Дизајн : Дното усвоен не се лизга силикони дизајн.Антилизга перформанси се одлични,

Уникатен 3Ниво Дизајн : Не само што ова е организатор корисни, тоа, исто така, не заземаат премногу просто

Chất lượng chong : 100+ Hạt giống Cúc Сузан.Hạt giống Hoa Cúc Сузан сено còn được gọi là Hạt giống Hoa Cúc Сузан.Khu vực trồng : Vùng cứ

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви обезбедиме со висок к

СИГУРНОСТ ЗАШТИТА : На работ усвојува "duckbill edge" дизајн, кој е полиран од страна на посебен процес, и на кра

【MUTIFUNCTIONAL СКЛАДИРАЊЕ ОРГАНИЗАТОР】Punctuate вашиот шкафот или кујната countertop со мрзливи сузан на кој можете

● Животната средина и безбедно материјал : Мрзливи Сузан плочата се направени од издржлив нерѓосувачки

Само треба да ја вметнете јасно отпадоци во плочата работи да ги користите.5 инчи во дијаметар и 3.Постој

ПРЕДМЕТ : Плочата кујна организатор Овој мултифункционален Мрзливи Сузан со 360°ротирачки складирање р

Пакет Содржина : 1 x Мрзливи Сузан Плочата Имајќи.Главната Боја : Сребро Тон; Материјали : Челик; Крај : Zine П

Ве молиме, напишете ја вашата презиме и Датумот утврден во СОПСТВЕНИ СЕГА ЖОЛТА ТАБОТ.Нашиот Дом е Благо

●360° слободни ротација : 6 нерѓосувачки челични топки се рамномерно распоредени на база за да се намали

5 x 5 инчи (L x W x H).Овој Пакет Содржи : еден Мултифункционален rotatable мрзливи сузан е совршен за организирање

47 инчен висока, Голема дупка со дијаметар : 14mm, Мала дупка со дијаметар : 6mm,пакет со 4pcs.47 инчен висока, Гол

▶Природни мермер круг вечера плоча, силна и стабилна, елегантен дизајн погодна за вашиот модерен дом де

★Стакло Мрзливи Сузан,Големина : 31" (80см=2.6 ft) за 1.3 m или 1.2 m со дијаметар од табелата ★Дебелина на стакло

✅360 ° Rotatable Фах : Дизајнирани 360 ° rotatable, тоа никогаш не било полесно да ги организирате вашите работи во п

Две страни се справи со дизајн, лесен за носење.Она што Ќе Добиете за : 1 голема мрзливи сузан & 1 мала мрзл

Спецификации : име на Производ : Мултифункционален ротирачки складирање кутија пакувањето на Производо

☺ Ќе не нула табела врвот : Пет мека нозе подлога заштита на трпезариска маса од гребнатини.Флексибилни

9 мл / 500ml) во она време.Стабилен 360степен врти база и нерѓосувачки челик топката лого во долниот поддршк

Scroll