Обновено
Танцување Waxie Од 1,5 Инчен Panfish / Crappie / Костур Мамка - 40 Пакет - Миризливи

Танцување Waxie Од 1,5 Инчен Panfish / Crappie / Костур Мамка - 40 Пакет - Миризливи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2354.40

40 По Пакет.Сина и Chartreuse бои ќе СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА.Baitfish Миризлива.Голема опашка акција.Должина = 1.5 инч.Танцување Waxie доаѓа 40 на пакет и има некои големи акција во опашката крајот.На Chartreuse и Сини бои ќе светат во темница.Вие исто така ќе ги најдете baitfish миризливи кои навистина носи во рибите и ги прави да се откажам за да оваа мамка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Најдобар во класа акција дури и побавно брзина од конкуренцијата.Гломазна тело за присуство и Местење.Г

Даде се тресат, и види колку акција ќе генерира; пробвам, и да видиме како многу риба што ќе го фати.Шарен

Jabber Вилица Законот Обезбедува Непостојаноста Во Пливање Акција.HD Holographic Очи.VMC Премиум Хибрид Црн Никел

Scroll